Autocad Dosyalarını Pdftodxf ile Pdf Dönüştürün

Pdftodxf kaliteyi bozmadan autocad (çizimlerinizi-dxf) ve dwg dosyalarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde pdfye dönüştürür. Hızlı bir şekilde autocad uyumlu dfx biçimindeki dosyalarınızı pdf dönüştürmeye izin veren en iyi ve benzersiz sitelerden biridir.

Düzenlemek için dxf veya dwg formatında vektör görüntüleri ve metni dönüştürmek için çok kullanışlı bir web uygulamasıdır. Bu web-tabanlı platform sayesinde, kullanıcılar aynı zamanda ücretsiz able2extract pdf converter pdf dönüştürücü indirebilirsiniz. Program tüm işletim sistemi (windows,linux,mac os-ios) platformlarında kullanabilirsiniz.

Özellikle tasarımcılar, mühendisler, öğrenciler, mimarlar, ve düzenli autocad üzerinde çalışan herkes tarafından çok faydalı bir site olacağı kesindir.

Siteye buradan; http://www.pdftodxf.com ulaşabilirsiniz.

A-pdf number ile Pdf dosyalarına sayfa numarasını ekleyin.

A-pdf number otomatik olarak pdf dosyalarına sayfa numaraları eklemek için kullanışlı bir programdır. Ayrıca sayfa numaraları ile birlikte ön ek eklemenizi sağlar. Biraz daha ilginç özellikleri vardır. Örneğin, size numara türü ve sayıları konumunu ayarlamak için seçenekler sunar.

Numaralandırma bakmak daha güzel hale getirmek için ayrıca favori rengi seçebilirsiniz. Pdf dosyasını işlemeden önce, aynı zamanda sayfa numaralandırması ön izleme yapabilirsiniz. Bu görevi gerçekleştirmek için adobe reader kullanmanız gerekmez.

Özellikleri:

Bağımsız uygulama. Başka hiçbir program gerekmez.

Belgelerin seçilen sayfalarına sayı ekleme.

Üç görüntüleme modu: sayı , ROMAN (IV), roma (iv).

Üç pozisyon seç. Alt Sol, Alt Orta, Sağ Alt Sağ.

Önek ayarı.

Renk ayarı.

Ücretsiz, kişisel ya da ticari olarak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten A-pdf numberi indirebilirsiniz.

http://www.a-pdf.com/number

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir