Aynı anda birden fazla link paylaşın

0
369

Belki aynı konuda daha fazla bağlantılar paylaşmak gerekirse, FatURL web sitesi aracılığıyla tek kısa url’leri gruplayarak paylaşabilirsiniz. 

ayni-anda-birden-fazla-link-paylasin

Kolayca e-posta, anlık mesajlaşma yoluyla veya sosyal ağlar üzerinden paylaşılabilir. Buna ek olarak, basit bir ücretsiz kayıt yoluyla, size kısa url ve diğer yararlı özelliklere erişebilirsiniz. Site yanı sıra, aynı zamanda doğrudan telefon üzerinden içerik kolayca erişilebilir hale getirmek için bir qr kodu sağlar. Birden fazla adrese kısa url oluşturmak için belkide rastladığım en faydalı ve yararlı site.

FatURL tek tek başlıklar (sadece bağlantı sonra her satırda herhangi bir link girin) ile bir dizi bağlantı girmenizi sağlar ve size paylaşmak için tek bir konsolda bağlantı verir. Bu işin en güzel yeri. 

FatURL , Name.ly platformu tarafından ücretsiz olarak size sunulan son teknoloji bir bağlantı paylaşım servisidir. 2006 yılında kurulan, zaten haberlerde oldukça olmuştur .

Hizmet, tek bir URL ile birden çok uzun veya kısa URL’yi yönlendirmenize izin vermez. Daha sonra bu yeni URL’yi arkadaşlarınızla paylaşabilir, daha fazla URL ekleyebilir veya silebilirsiniz.

FatURL hakkında okumak için ilk en iyi yerler, temel özellikleri, rastgele bir bağlantıyı ve tur sayfasını açıklayan aşağıdaki makalelerdir:

FatURL ayrıca herhangi bir tarayıcıda sadece bir tıklama ile düzinelerce bağlantıyı yapıştırmanıza ve açmanıza izin veren en iyi bağlantı açıcısını sağlar:

Diğer tarayıcılardan farklı olarak, bir sayfada siteleri açma ve aynı zamanda tarayıcıyı çok fazla açık siteye fazla yüklenmeyen daha küçük gruplar halinde işlemek için bir seçenek vardır.

En son Atom / RSS / XML feed öğelerinin herhangi bir sayısı içe aktarma ekranından tek tıklamayla açılabilir:

Siteye buradan erişebilirsiniz: http://faturl.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here