Bilgisayardan Chrome ile Android telefona erişin

0
968

Artık modern dünya iletişiminde çok aygıtlarla çalışmak gerekir ve bazen bilgisayarımızdan telefonlarımıza işlem yapmamız gereken haller olabilir. Aynı anda hem bilgisayar hem de telefonla ortaklaşa veri alış verişi ya da farklı işlemler kaçınılmazdır. Hepimiz Android veya iPhone en az bir akıllı telefon taşırız. Çoğumuz da masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarlar olsun akıllı telefonlarla çalışmak zorundayız. Android akıllı telefon kullanıyorsanız chrome tarayıcıda Vysor uzantısını kullanarak çok yapılandırmaya gerek kalmadan bilgisayarınızın ekranında android telefona erişebilirsiniz. Vysor diğer benzer uygulamalar veya uzantılar gibi değil tam klavye ve fare kullanarak Android telefon kontrol etmenizi sağlar. Eğer Android telefonunuzda o uzun mesaj veya yazı yazmak istiyorsanız, Vysor gerçekten yararlı olabilir.

bilgisayardan-chrome-ile-android-telefona-erisin

Vysor Chrome web tarayıcısı için bir eklenti olarak geliyor. Böylece Linux, Mac, Windows bilgisayarlar dahil olmak üzere vysor chrome uzantısını yükleyip kullanabilirsiniz. Tüm bilgisayarlarda kullanılabileceği anlamına geliyor. Telefon aynı zamanda USB hata ayıklama özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak olması gereken abd bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Bu ön adımlardan sonra bir usb kablosu kullanarak bilgisayara Android akıllı telefonu bağlayabilirsiniz.

Ayını telefonu kullanır gibi android telefonunu dizüstü ve masaüstü bilgisayardan klavye ile fareyi kullanarak istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bilgisayarınızın ekranı dokunmatik ise bu şekilde de tam kontrol edebilirsiniz. Mesajlaşma, arama, internet sörf gibi sanki telefon kullanır gibi telefonunuzu bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.

Vysor bilgisayarınızdan akıllı telefon ekranını görüntüleme sağlayan yenilikçi bir çözümdür. Aynı zamanda fare ve klavye kullanarak telefonunuzu tam kontrol sağlamaktadır. Chrome tabanlı bir uygulama olan Vysor uygulaması Chrome tarayıcısını destekleyen tüm popüler platformlarda çalışır.

Vysor uygulamasını bu url’den http://vysor.io ınstall butonuna tıklayıp chrome tarayıcıya yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here