Site icon internetkafa.com

Şarkıdan Vokalin Sesini Kaldırın

Bu yazımda yapay zeka teknolojisini kullanarak şarkıları çevrim içi enstrümantal müzikten nasıl ayırabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Müzik dinlemek, hepimizin zaman zaman yaptığı bir etkinliktir. Ancak, bazen sadece müzikte hiç şarkıcının söylediği sözleri olmadan bazı şarkılarda vardır. Sadece müzik dinlemek istiyorsanız ancak bazı şarkıların sağlayabileceği kötü sözleri duymak istemiyorsanız, vokalleri müzikten ayırabilir ve sadece seste enstrümantal müziği dinleyebilirsiniz.

İşte, Enstrümantal Müzik yapan İnternet’te çok az sayıda çevrim içi site bulunmaktadır. Var olanlarda kayıt istemekte ayada şarkının bir kısmını indirtiyor ya da ücret istemektedir.

Lalal.ai ücretsiz bir web uygulaması vokal en sevdiğiniz müzik ayırmak için basit bir yol sağlar. Sadece müzik dosyalarından vokal ayıramaz, ama hemen hemen herhangi bir ses formatı ile kullanabilirsiniz.

Şarkıdan Vokalin Sesini Kaldırma

Lalal.ai sitesini ziyaret edelim. İlk olarak lalal.ai sitesinde Select Audio File bilgisayarımızdan şarkımızı seçelim. Şarkı yüklenmeye otomatik olarak başlar. Şarkı yüklendikten sonra karşımıza gelen ekranda Instrumental yazısının altında aşağıya doğru bakan Ok işaretine tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca Vocal yazısının altından aşağıya doğru bakan Ok işaretinden sadece Vokal sesini de indirebilirsiniz.

Şarkıdan vokalin sesini kaldırın başka siteler

Vocalremover.org

Remove-vocals.com

Moises.ai

İp ucu: Enstrümantal müzik; fon müziği, sözsüz müzik bir müzik eşliğinde şarkıcı olmadan seslendiren bir müzik çeşididir.

Exit mobile version