Bir Tıklama ile Windows 7 / 8.1 / 10 İndirin

0
2969

Bilgisayarda tekrardan Windows yüklemeniz gerekir, ancak yükleme diskiniz yoksa, kullanabileceğiniz evrensel  Universal Windows Downloader programı size Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 tüm sürümlerini indirmek için kolay bir yol sunar. Taşınabilir kurulma gerektirmeyen üstüne tıkladığında prpgrama direk çaloşır ve hemen sizin seçtiğiniz indirme işlemine başlar. Program Microsoft’un sunucularına doğrudan bağlanmaktadır.

İSO Windows Universal Downloader kullanarak Windows’7 Windows’u 8.1 ve Windows için 10 dosya indirmek belkide en kolay indirme yolu diyebilirim. Yapmanız gereken programı açmak için üstüne iki defa tıklayın. Product kısmından indirme istediğiniz işletim sistemini seçin. Language kısmından aşağı doğru bakan ok simgesinden Türkçeyi seçin. Hemen bu kısmın altında seçtiğiniz işletim sistemi adı çıkar. Yine işletim sistemi yazısının altında download x86 32 bit – download x64 64 bit işletim sistemi ifade eder. Buradan indirmek istediğin bit türünü üstüne tıklayın.  Karşınıza aç yada kaydet fonksiyonşları çıkar birini seçip indirme işlemi başlar.

Birçok Windows sürümleri bulunmaktadır. Windowsa ek olarak ayrıca Ofisde indirebilirsiniz. İndirdiğini işletim sistemeleri (dosyalar) İso dosyası olarak inmektedir. İndirdiğiniz iso kalıb dosyasını rufus adlı programla usb diske formatlık işletim sistemi yapabilirsiniz. Burnaware programını kullanarak iso dosyasını dvd yakıp işletim sistemi kurulum dvdsi hazırlamış olursunuz.

İndirme internet Explorer motorunu kullanarak gerçekleştirilir. Ne yazık ki, başka bir tarayıcı veya bir indirme yöneticisi kullanarak Windows ISO dosyasını indirme olmaz ve kopyalamada yapılmaz. Varsayılan arama motorun internet Explorer değilse hemen internet Explorer olarak değiştirin.

Sadece tek bir tıklama ile Windows 7 / 8.1 / 10 indirmenin tadına en kolay şekilde varabilirsiniz. Artık indirme linki aramaya son ve forum forum gezmeyede son ve de Orjinal Windows aramaya da son. Universal Windows Downloader bunların hepsini dörtü bir arada yapıyor. Dördüncüsü ise indirmesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz