Blu-Ray Video Disklerini AVCHD Disklere Dönüştürün

0
196

Son bir kaç aydır eski teknolojiler sanki yeni teknolojilerden daha fazla artışı gösteriyor. Artık verilerinizi,bilgilerinizi bir DVD yada çift katmanlı DVD yerine hattı sabit diskinizi komple klasör haline döndürebilirsiniz. Özel günlerinize ait Blu-Ray videolarınız varsa bir BDTAV video diskine dönüştürebilirsiniz. BDtoAVCHD ücretsiz bir program kullanıp, uyumlu cihazlarda videolarınızı izleyebilirsiniz.

BDtoAVCHD, blu-ray diskinizi ve veyahut MKV videonuzu AVCHD uyumlu diski dönüştürür. BDtoAVCHD videolarınızı boş dvd diskine yakma işlemi gerçekleştirmez. AVCHD yapısında bir klasör oluşturur. Burnaware dvd yazma programı kullanarak yakama işlemini yapabilirsiniz. Sonrada Dvd oynatıcıda oynatılan dvd5 ve dvd9 video dikiniz oluşmuş olur.

BDtoAVCHD Blu-RaY AVCHD

Blu-Ray Video Disklerini AVCHD Disklere Dönüştürme:

BDtoAVCHD programı açtığınızda, blu-ray yada mkv videosunu seçin.Video dosyasını seçtiğinizde, ses ve alt yazı otomatik eklenir. Alt yazılar ve ses için değişikleri kendinizde değiştirebilirsiniz. AVCHD videosu için bir çıkış klasörü seçin. Add to Queue düğmesine tıklayın. Daha fazla blu-ray videosu da programa ekleyebilirsiniz. Sart Jobs düğmesine tıklayın. Dönüşüm işlevi hızlı olmaz.

Sonrada oluşan AVCHD dosya diskinizi burnaware yada Nero gibi cd-dvd programları ile kullanıp yakma işlemini yapabilirsiniz.

BDtoAVCHD yazılımını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

http://www.connecta2000.com/BDtoAVCHD/?lang=en

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here