Bulut tabanlı zararlı yazılım tespitedin

0
670

Herdprotect anti-malware motorları tarafından desteklenmektedir ücretsiz yeni bir bulut tabanlı malware tarama platformudur. Büyük isimlerin çoğu, bu etkileyici ve uzun listenin bir parçasıdır. Bunlar aşağıdaki ve daha fazlasını içerir. Atmış sekiz antivirüs tarama motorunundan online destek almaktadır.

Agnitum, avast,avira antivir, bitdefender, bullguard, clamav, comodo, drweb, emsisoft, eset nod32 , f-secure, kaspersky, malwarebytes, mcafee, microsoft forefront, microsoft security essentials, microsoft windows defender, panda sophos, symantec, trend micro, zonealarm vs.

bulut-tabanli-zararli-yazilim-tespitedin

Anti-malware yazılımı mükemmel olduğundan, herdprotect geniş kapsama alanı ve olası en erken algılama garanti birden fazla virüs araçlarını sürüsünü kullanır. Program bilgisayarda yüklü herhangi bir mevcut anti-virüs programı ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Tarama bittikten sonra, bu sonuçlar görünümü düğmesine tıklayarak dosyanın klasör konumunu açılacaktır. Ayrıntılar tıklayarak dosya üzerinde biraz daha bilgi atar heardprotect web sitesine yönlendirir.

Şimdi burada dikkat edilecek olan bir şey herdprotect sadece bir tarayıcı olmasıdır. Bu malware silmez ve kaldırmaz. Anti-malware motorlarının herhangi biri potansiyel olarak tehlikeli olabilir ve bunları listelemek için şüpheli olabilecek dosyaların bir listesini sunar.

İndirme sayfası:

http://www.herdprotect.com/downloads.aspx

Faydası olması dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here