Cake Tarayıcı İnternette Arama Yapan En İyi Mobil Tarayıcı

0
383

Akıllı telefonunuzdaki tarayıcıdan bir internet araması yaptığınızda, sorunuza en iyi cevap verebilecek bir site bulana kadar arama sonuçlarını tek tek açmanız gerekir. Neyse ki akıllı telefonunuzdan internette arama yapmanın çok daha hızlı bir yolunu sunan Android ve iOS için ücretsiz bir uygulama olan Cake’i kullanarak işleri daha kolay hale getirebilirsiniz.

Cake tarayıcısının odak noktası basit arama ve gezinmedir. Ana ekranında, çeşitli içerik türlerini (video, resim, web, haber ve alışveriş) aramak için büyük bir arama çubuğu ve beş düğme bulunur. Çoğu mobil tarayıcıda bir arama sizi bir sonuç listesine götürür ve sayfaları birer birer açmanız gerekir, ancak Cake’de ilk arama sonucu sizin için otomatik olarak açılır. İlk açık sonuç aradığınız şey değilse, bir sonraki sonucu açmak için yan tarafa kaydırın. Cake otomatik olarak tüm arama sonuçlarını arka planda yükler.

cake tarayıcı

Resim arama varsayılan olarak Google sonuçlarını görüntüler, ancak Bing, Giphy, Flickr, Imgur vb. öğelerinde de arama yapabilirsiniz. Aynı şekilde, Youtube, Vimeo, Bing vb. videoları arayabilirsiniz.

Son olarak, haber araması internette bir arama olarak çalışır, ancak haberler için alışveriş arama, Google Alışveriş, Amazon, Walmart, eBay ve diğer İnternet mağazalarında arama yapar.

Genel olarak, cake tarayıcı hızlı internet araması yapmak için mükemmel bir seçimdir. Diğer tarayıcıların tüm özelliklerini sunmamasına rağmen, tartışmalı olarak internette arama yapmanın en iyi mobil tarayıcısıdır.

Cake tarayıcı hem İOS ve Android cihazlar için aşağıdaki bağlantı linkinden yükleyebilirsiniz.

https://cakebrowser.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here