Chrome Tarayıcıya Menü Çubuğu Ekleyin

0
1277

Google bir arama ihtiyaçlarını karşılamak için gereken her şeyi sunuyor. Chrome sayfaları yer imi yapmanızı, sayfaları masa üstüne sabitlememizi ve daha pek çok gizli vb. hizmet yapar. Yer imleri, kaydedilmiş öğeler, tercihler, vb erişmek için, bir birkaç ekstra tıklama ile uğraşmamız gerekir.

Chrome tarayıcısında küçük bir menü çubuğu eklemek ister misiniz? Chrome tarayıcısında yer imlerinizin ve adres çubuğunun yanına bir menü çubuğu ekleyebilirsiniz. Bir uzantı yüklemeniz gerekir.

Chrome Tarayıcısına Menü Çubuğu Ekleme

Google Chrome tarayıcısını açın ve Proper Menubar for Google Chrome eklentisini buradan sayfasına gidin. Açılan sayfada Add to Chrome düğmesine tıklayıp açılan ekranda Uzantı ekle düğmesine tıklayın. Artık Proper Menubar for Google Chrome tarayıcınıza yüklenmiştir.

Herhangi bir web sayfası açın. Adres çubuğunun yanında küçük bir menü çubuğu göreceksiniz. Chrome tarayıcıya menü çubuğunu bu şekilde ekliyorsunuz.

Chrome tarayıcısındaki ekstra bir menü çubuğu üretkenliği artırır. Tüm kullanışlı ayarlara tek bir yerden erişebilirsiniz. Proper Menubar for Google Chrome eklentisi tüm web siteleri için çalışır ve bu çubuğu tüm web sitelerinde gösterme seçeneği vardır.

Kullanışlı tarayıcı işlevlerinizi açmak için tasarlanmış hafif ve kullanışlı bir eklentidir. Bir dosyayı kaydetmek, metni kesmek ve kopyalamak, tüm öğeleri seçmek, vb. Bir kullanıcı olarak, nihai Google Ürün çubuğunu da seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz