Chrome’da İndirmede Başarısız Ağ Hatasını Çözelim

2
1509

Google Chrome’da indirmede Başarısız Ağ hatası ile nasıl karşı karşıya geldiğimi kısaca yazayım.

Genel olarak tüm internet web site girişlerini Google Chrome tarayıcı üzerinden site girişlerini yaparım. DirectAdmin’ne Chrome ile ile giriş yaptığımda MySQL Yönetimi kısmından SQL indirmek çalıştığımda, Başarısız Ağ hatası aldım. Devam Ettir yaptığımda indirmedi. DirectAdmin panelinden Dosya yöneticisi kısmından farklı bir dosya indirme yaptığımda yine Başarısız Ağ Hatasını aldım.

Başka bir indirme yapmayı denediğimde yine Başarısız Ağ Hatası aldığımda hostingdeki, sunucudaki güvenlik sertifikalarından kaynaklanıyor diye düşündüm. Sunucu içindeki güvenlik yazılımı bloke etmiş ve müdahale etmiş indirmeye kesin izin vermiyor da bu kesin. Sunucu SSL ile alakalı bir durumsa farklı bir web tarayıcılardan indirmeyi denediğimde Başarısız Ağ hatasını alamdım.

Hata genellikle daha büyük dosyaları karşıdan yüklemeye çalışırken görünür, ancak bu genel kural değildir. Çok sebepleri olabilir Ama internet aramalarında Başarısız Ağ Hatasını web sitelerinden yaptığınız çözümlerini hepsini yaptınız olmadı ise çok basit bir yolu var.

Eğer sizlerden sebebi ne olursa olsun Google Chrome indirmelerinde Başarısız Ağ Hatasını alıyorsanız çok yöntem denemeye gerek yok aşağıdaki yöntem sorunu kesin çözecektir.

Chrome Başarısız Ağ Hatasını kesin çözümü

Şimdi buradan Windscribe VPN üye olun. Chrome tarayıcısına yükleyin. Her hangi bir ülke seçin. Şimdi indirmek istediğiniz Başarısız Ağ Hatası veren dosyayı tekrar indirin. İndirmeye başlayacaktır. Windows 10 bilgisayarıma yüklü Google Chrome tarayıcısında Başarısız Ağ hatasını bu yöntemle çözdüm. Ayrıca ikinci bir yol olarak Microsoft Edge tarayıcıyı Windows 10 bilgisayarınıza kurun.

Sağlıkla kalın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz