Çift Dosyaları Glary Duplicate Cleaner ile Silin

0
2959

Disk alanı boşaltmak için özellikle çift dosyaları silme başlı başına zor bir iştir. Çünkü çift dosyalarını bulmak için zaman ve uğraş sarf ederiz. Glary duplicate cleaner disk alanı boşaltmak için bulmak ve çift dosyaları silmek için hızlı ve kolay bir yol sunan ücretsiz bir programdır.

Yinelenen dosyaları aramak istediğiniz ayarlamak, başlamak için sürücüler veya sadece bilgisayara özgü klasörler kullanarak sürücülerde çift dosyaları için arama yapabilirsiniz. Klasörleri ve / veya sürücüleri seçtikten sonra, tanımladığınız klasörler ya da sürücüler bulunan dosya sayısına bağlı olarak, biraz zaman alacak, tarama gerçekleştirmek için “Scan” butonuna tıklayın. Bir çok farklı dosya (resim,mp3 vb.) silmede çok iyi iş çıkartır.

Glary Duplicate Cleaner

Kısacası Glary duplicate cleaner bilgisayarınızdaki çift dosyaları bulmak için mükemmel bir seçenektir. Çok hızlı ve sabit disk alanı boşaltmak için basit bir yol sunuyor.

Başlangıç ​​olarak, tüm sürücü, çoklu sürücüler veya Dosya menüsü altında seçilebilecek belirli bir dizi klasörü tarayabilirsiniz. Taramak istediğiniz klasörleri veya sürücüleri seçtikten sonra, ‘Scan’ düğmesine basın. Tarama, seçtiğiniz dizindeki dosya ve klasörlerin sayısına bağlı olarak biraz zaman alacaktır, ancak Glary Duplicate Cleaner’ın çalışmasında çok hızlı olduğunu söylemek zorundayım.

Uyarı kelimesi! Yinelenen dosyaları silmek için herhangi bir yinelenen dosya bulucu rastgele kullanmayın. Bazılarının farklı bağcıklar da bulunması gerekiyor. Bu yüzden, sistem dosyalarında taramayı önlemek ve sadece kişisel dosyalarınız için kullanmak, sadece güvende olmak en iyisidir.

Ayrıca çift dosyaları, benzer dosyaları bulmak isterseniz size adresini vereceğim programla yapabilirsiniz.

Çift Dosyaları indirme sitesi:

http://www.fxsearch.com/ldw_eng

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz