Cleanfox ile gelen kutunuzu temizleyin

0
132

Genellikle mail hesabınıza e-postalar  geldiğinde çoğu teklifler ve promosyonlar gibi gereksiz mesajlar gelmektedir. Gelen kutunuzu temizlemek için bir yardıma ihtiyacınız varsa Cleanfox kullanabilirsiniz. Gmail, Outlook ve Yahoo e-posta hesabınızı temizlemek yardımcı olan ücretsiz online hizmettir.

Cleanfox ile gelen kutunuzu temizleyin

Hizmetini kullanma basittir. Başlamak için, Celanfox sitesini ziyaret edin. E-posta sağlayıcınıza seçin ve hesabınıza giriş yapın. Cleanfox SSL bağlantısı kullanıyorsa ve gizliliğinizi saygı duyamaktadır. Bağlandıktan sonra, Cleanfox hesabınızdan tüm kişiler, e-posta ve diğer bilgilere erişebilir ve silinebilir e-postaları belirlemek için posta kutusu üzerinde bir tarama yapar.

Bir sonraki adımda, bu e-postaların sayısını gösterir. Kaydedilen CO2 ve toplam okuma e-postaları görüntüler temizlendikten sonra durumu bulundu mevcut durum ile tarama sonucu gösterecektir. Temizlemek için, sadece “Start Now” ı tıklayın. Gelen kutunuzu temizlik ek olarak, Cleanfox da abonelikten yardımcı olur ve istenmeyen bültenler gelen kutunuzdaki alırsınız.

Gönderici tarafından listelenen ve açık e-postaların oranı ve CO2 miktarını sergilerler. Size “abone Kalan” ya da “beni abonelikten” tıklayarak iptal tıklayarak aboneliğinizi devam edebilirsiniz. Son olarak, hesabınızı gözden geçirebilir ya da e-mail yanındaki oka tıklayarak “Süper Scan” başlayabilirsiniz. Süper scan derin taramalar ile e-postaları derinlemesine iner.

Siteye bu url’den https://www.cleanfox.io/en erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here