ClubHouse Odalarını Clubsearch.io Ücretsiz Arayın

0
746

ClubHouse, son zamanlarda popülaritesi çok yüksek olan ses tabanlı bir sosyal platformdur. Nisan 2020’de piyasaya çıktı. Katılımcıların konuşmacıları dinleme ve konuşmak için izin almak için katılabilecekleri açılır sohbet odalarına sahiptir. Uygulama, yeni kullanıcılar için yalnızca davete yönelik bir yaklaşım yolu izlemektedir. Şu anda yalnızca iOS için kullanılabilir.

ClubHouse katılmak için bir davet alırsanız, ClubHouse odaları bulmak için Clubsearch.io çevrimiçi site ile yapabilirsiniz. Clubsearch sitesi sadece ClubHouse biraz farklı olarak, popüler konular hakkında odaları aramanıza izin verir. Anahtar kelimeleri arayarak oda bulabilir ve bu odalara katılabilirsiniz.

ClubHouse Odalarını Aramak için Ücretsiz Site

Şimdi buradan Clubsearch.io sitesine gidelim. Sitenin, ana sayfada ilgili odaları bulmak için anahtar kelimeleri arayabileceğiniz bir arama aracına sahiptir. Arama kutusunun altında popüler aramalar önerir. Nasıl çalıştığını kontrol etmek için bunlardan herhangi birine tıklayabilirsiniz. Belirli bir konu veya ilgi alanı hakkında sohbet odaları bulmak için arama kutusuna bir anahtar kelime yazabilir ve sonuçları alabilirsiniz.

Arama sorgusu, ClubHouse uygulamasındaki odaların bir listesiyle birlikte döner. Her sonuç, en üstteki günü ve saati ve ardından odanın adını gösterir. Hoparlörlerle sayfanın açıklamasını gösterir. Sonuçlardan herhangi bir oda şu anda devam ediyorsa, hemen katılabilirsiniz. Gelecekteki etkinlikler için Google Takviminize eklemek üzere bir düğme görürsünüz. Takviminizden etkinlik hakkında bir bildirim alır ve tam zamanında katılabilirsiniz. 

ClubSearch Şubat ayından bu yana, ClubHouse etkinlik verilerine erişimi ciddi şekilde kısıtladı. Eskisi gibi tüm verilere erişilemiyor. Aslında arama sonuçlarını sınırlama var. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz