Çoklu metin kopyalayın

4
1032

Metin kopyalamak ve gerektiğinde panoya metin geri yüklemek için kullanılan ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır.Sadece panoya birden fazla metinleri depolamak ve gerekli yerde yapıştırmak ve panoya herhangi bir metin geri yükleyebilmenizi sağlar.
Metin kopyalama ve panoya geri kopyalanan metin geri yüklemek için kullanılabilir. Metin kopyalamak için herhangi bir kısayol tuşu atayabilirsiniz.

Ctrl + 0-9 + c panoya belirli bir metin geri yüklemek içindir.Metin kopyalamak için ctrl + 0-9.Örneğin, ctrl +2 kullanmak + c bir metin kopyalamak için ve seçili metin bu belirtilen kısayol tuşu ile kopyalanır.
Pano kullanarak bu metni yapıştırmak istediğiniz zaman, o zaman sadece panoya metin geri yüklemeniz gerekir. Bunun için, ctrl +2 ve bu kısayol tuşu mevcut metni panoya restore ederek kullanın.

coklu-metin-kopyalayin

Program sistem tepsisinde sessizce çalışır ve bir kopyalama işlemi ya da yapıştırma işlemi kullanıcı tarafından yapılırken her bir popup mesaj görüntülenir. Belirli bir kısayol tuşu ve bu panoya metin ile saklamak istediğiniz herhangi bir metin seçtiğiniz zaman saklanır.
Saklanan metin kullanmak istediğiniz zaman, uygun kısayol tuşunu kullanarak panoya gerigetirebilirsiniz.

Bir belge ya da bir web sayfası birden fazla kopya metin işlemi gerçekleştirmek için gerektiğinde program kullanışlı oluyor.

Özellikleri:
Programı kullanarak metin saklayabilir ve gerektiğinde panoya geri yükleyebilirsiniz.
En fazla 10 farklı metinlere kopyalanabilir.
Bu hafif bir yazılımdır. Onun kurulum dosyası toplam boyutu sadece 318 kbdir.
Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İndirme sitesi:

http://sharpcopy.codeplex.com

Benzerleri:

https://code.google.com/p/copyq
http://clipcomrade.sourceforge.net
http://www.chameleon-apps.com

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here