Convertilla ile Videolarınızı Hızlı Dönüştürün

0
1055

Bazı TV’ler nadir de olsa bir çok video formatındaki videoları izleyebilirsiniz. Bazen bazı durumlarda mkv yada farklı video formatlarını sorun yaşayabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda video formatına dönüştürmeniz gerekiyor. En kolay şekilde video formatlarını dönüştürmek için en hızlı yol Convertilla ücretsiz video dönüştürme programını kullanabilirsiniz. Bu program Windows XP ve tüm Windows sürümlerinde çalışacak şekilde yapılmıştır. Hem 32-bit ve 64-bit sürümlerinde çalışmaktadır.

Convertilla yazılımını başlattıktan sonra yapmanız gereken tek şey open düğmesine tıklayarak bilgisayarınızdan video dosyasını seçin. Convetilla tarafından desteklenen çeşitli video dosya biçimleri herhangi birini seçebilirsiniz. Örneğin, MP4, FLV, MKV, MPG, AVI, MOV, WMV, 3GP, vb bulunmaktadır. Ayrıca boyutu, en boy oranını ve hedef video kalitesini seçebilirsiniz. Birçok cihaz tarafından desteklenmektedir.

Gadget kısmından Android telefon, Android tablet, Samsung Galaxy, Apple iPad, Windows PC, Xbox 360, Sony Play station ve benzeri desteklenen cihazlar için seçim yapabilirsiniz. Convert düğmesine tıklayıp çevirme (dönüştürme) işlemini yapabilirsiniz. Bazı diğer benzer yazılım ile karşılaştırıldığında Convertilla uygulaması video formatlarını dönüştürürken çok hızlı görünüyor.

Convertilla Windows için hızlı ve ücretsiz bir video formatı dönüştürücüsüdür. Birçok popüler video dosya formatlarını işleyebilir ve gerçekten kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir olabilir.

Convertilla bu url’den; http://convertilla.com indirebilirsiniz.

İdooeditor ile videolarınızı birleştirin:

Çok kısa süre önce video birleştirme programı sizlere tanıtmıştım. Ama son zamanlarda masaüstü bilgisayar,tablet cihaz,dizüstü bilgisayar,telefon ve dijital makine ortamlarında video işleri ile çok meşgul olmaktayım. Bu süre içerisinde çok program denedim farklı cihazlardan gelen videoları işlemeye çalıştım. Genelde görüntü ve ses olarak en iyi işini en hızlı şekilde sorunsuz yapan programlara ulaşmaya çalıştım. Hep deneyimler sonucu çok kaliteli programlara ulaşınca sizlerle paylaşmayı uygun görüyorum.

İdooeditor videoları birleştirme işlemi sonucunda çok farklı formatlara çevirme imkanı verdiği gibi video görüntü ve ses kalitesine asla zarar vermemektedir. En önemli yanı da birleştiği videoların boyutunu çok büyük yapmamaktadır. Program sizlere videolarınızı işlememek için başka imkanlar da vermektedir.

Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://www.idooeditor.com/idoo-video-editor-video-splitter-joiner-converter-artices.htm

Onlinevideoconverter.com ile videolarınızı online çevirin:

Onlinevideoconverter.com sitesi ile videolarını online bir çok video formatına dönüştürebilirsiniz. Bu işlem için siteye üye olmaya asla gerek yoktur. Farklı formatlara çevirdiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ücretsiz i,şlem olduğu sizden mail adresine de gerek yoktur.

Site ayrıca youtube.com videolarını farklı formatlara ve farklı ses dosyalarına çevirmektedir. Firefox, chrome ve safari tarayıcılarda eklenti olarak da kullanabilirsiniz.

Onlinevideoconverter.com sitesininin ana sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Cloudconvert yüzotuz (130) farklı formatta dosya biçimini değiştirmek için sağlayan ücretsiz bir online dönüştürücü site sayfasıdır. Ses, video, belge, ebook, arşiv, resim, elektronik tablo ve sunu biçimleri arasında dönüştürme işlemini yapan çok harika bir sitedir.

Siteye aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

https://cloudconvert.org

Ayrıca bu online hizmeti chrome tarayıcınızda cloudconvert kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here