ConvertToAudio.com ile YouTube videosunun sesini ayırın

0
691

ConvertToAudio.com bir videodaki, ses çıkarmak – ayırmak işlemi yapan ve çoklu formatlarda kayıt etmenizi sağlayan online web adresidir. ConvertToAudio.com ile iki tıklama ve üç hareketle harikalar yapacaksınız. ConvertToAudo Herhangi bir bilgisayardan, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde üzerinde de çalışır.

ConvertToAudio.com ile YouTube videosunun sesini ayırın

 

ConvertToAudio kullanması oldukça basittir. Ayrıca YouTube veya Vimeo ama DalyMotion barındırılan videoların sesini de ayıra bilirsiniz. Basitçe Youtube video urlsini sitenin ana sayfasına kopyala-yapıştır yapabilirsiniz. Choose file type to convert to altından sesi 128kb yada 256kb seçebilirsiniz. Volume Options kısmından ses seviyesi kontrol edip yüzde olarak ayarlayabilirsiniz. Convert It tıklayıp videodaki sesi çıkarma işlemi başlar. Download your converted file butonu ile sesi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca ayırılan sesi dropbox ve onedrive kayıt yapabilirsiniz. Edit your file again kısmından sese ayarlama yapabilirsiniz.

Buna benzer çok site olsa da bu sitenin, bence diğer sitelerle karşılaştırıldığında bu çevirme sitesi ana avantajı hemen yedekleme dosyaları çevrimiçi yedekleme araçları (bulut sistemi) kullanma yeteneğidir. Diğerlerinde böyle bir özelliği yoktur. Siteyi ekranın en sağ köşesindeki bayrak simgesi kısmından Türkçe seçerek Türk dilinde de kullanabiliriz.

Bazen bu tür siteler  kapanıyor. Umarım çok uzun soluklu bir site olur.

Site ana sayfası: converttoaudio.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here