Coolmuster Android Assistant İle Telefonunuzu Yönetin

0
932

Akıllı telefonlar esas olarak olağanüstü işlem gücüne sahip küçük bilgisayarlardır, ancak genellikle depolama kapasitesinden yoksundurlar. Bir microSD kartı ekleme veya bir OTG usb sürücüsü kullanma gibi bu depolama kapasitesini artırmak için pek çok farklı yol var. Ama bir kez sınırlarına ulaştıysanız, daha eski resim veya uygulamaları silmek zorunda kalırsınız. Coolmuster Android Assistant yazılımını kullanırsanız, uygulamaların ve resimlerin kaldırılmasına başvurmanız gerekmez.

Coolmuster Android Assistant

Coolmuster Android Assistant, Windows ve Mac için tek duraklı bir Android yönetim yazılımıdır. Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı yönetmeyi çok kolaylaştırıyor. İletilerinizi, videolarınızı, ses dosyalarınızı, resimlerinizi, kişileri ve diğer dosyaları Android’den bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Bu şekilde telefon belleği dolu olsa bile verilerinizi hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz. Eğer bu dosyalar geri gerekiyorsa, birkaç saniye içinde kolayca kurtarabilirsiniz.

Her yıl akıllı telefonların yeni modelleri piyasaya sürülür ve tüm kayıtları manuel olarak tekrar girmeniz gerekir. Ancak Coolmuster Android Assistant’ı kullanırsanız, birkaç saniyelik dosyalarınızı aktarırken bir telefondan diğerine hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Bunun için önce telefonunuzdan Windows bilgisayara veya  Macintosh bilgisayara Android kişileri yedeklemeniz gerekir. Bu işlem tamamlandıktan sonra bunları yeni telefonunuza geri yükleyebilirsiniz. Ancak, uygulamalar telefon mimarisine dayalı olarak tasarlandığı için, uygulamaları yeni telefonlara geri yüklemek önerilmez.

Pahalı akıllı telefonunuzun zarar görmesinden korkuyorsanız, Coolmuster Android Assistant’ın salt okunur işlemleri gerçekleştirmek üzere ayarlanabileceğini ve bu da telefonunuzdaki hiçbir dosyanın silinmeyeceğini bilmekten mutluluk duyacaktır. Android akıllı telefonunuz bu şekilde zarar görmeyecek. Bu, hangi dosyanın silinip hangisinin dokunulmaması gerektiğini bilmeyenler için harika bir şey.

Android cihazlarınızı yönetmek için Coolmuster Android Assistant’ı kullanmak için bir USB veri kablosu veya WiFi kullanarak PC’nize bağlamanız gerekir. Bağlantı kurulduktan sonra, kısa mesajları bilgisayarınızın rahatlığında alabilir, gönderebilir veya yönetebilirsiniz. Böylece , Android’den bilgisayara kısa mesajlar gönderebilir ve tüm mesajlarınızın yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Birisi size kısa mesaj gönderirse, Coolmuster Android SMS mesajları penceresinde görülebilir.

Coolmuster Android tüm Android yönetim ihtiyaçlarınız için çok yönlü tek noktadan bir çözümdür. Bu kullanımı kolay program, istediğiniz gibi Android verilerini yedeklemek, içe / dışa aktarmak, eklemek, silmek veya düzenlemek için kullanılabilir.

Coolmuster Android Assistant’ı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://www.coolmuster.com/android-assistant.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here