Crono ile Bilgisayarınızdan Telefonunuza Bildirimler Alın

0
984

Günümüzde, akıllı telefondan aldığımız bildirimleri kontrol etmek için çok zaman harcıyoruz. Ancak, bilgisayarınızda çalışırsanız, doğrudan bilgisayarınızdan akıllı telefon bildirimleri almanızı sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması olan Crono’yu kullanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Crono kullanımı oldukça basit. Başlamak için uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin, ardından tarayıcınıza Crono uzantısını da yükleyin. Uzantı, Chrome ve Firefox için kullanılabilir.

Bilgisayarınızdan Telefonunuza Bildirimler Alın

Bu işlem tamamlandıktan sonra, akıllı telefonunuzda yüklü Crono uygulamasını kullanarak uzantının görüntülediği QR kodunu tarayın, böylece akıllı telefonunuz ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı tarayıcı üzerinden kurulur.

Tamam, şimdi uygulama akıllı telefonunuza aldığınız tüm bildirimleri bilgisayarınıza göndermeye başlayacak. Diğerlerinin yanı sıra e-postalara, WhatsApp mesajlarına, Messenger’a da cevap verebilirsiniz.

Varsayılan olarak, bildirim sayımını yalnızca simgesiyle gösterir, ancak masaüstünde bildirimleri görüntüleyebilmesi için uzantı ayarlarında push bildirimlerini etkinleştirebilirsiniz.

Crono’nun başka bir kullanışlı özelliği de akıllı telefonunuz ile bilgisayarınız arasındaki bilgileri senkronize etmesidir, böylece tarayıcıda alınan bildirimleri silmek akıllı telefonunuzdaki bilgileri de temizleyecektir.

Akıllı telefonunuzdan gelen aramaları doğrudan bilgisayarınızdan reddedebilir, panoyu bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz arasında paylaşabilir ve PC’nizden telefonunuza dosya gönderebilirsiniz.

Özetle, Crono basit bir uygulamadır, ancak çok iyi çalışır. Bilgisayarda çalışanlar ve akıllı telefondan alınan bildirimleri kontrol etmek için zaman kaybetmek istemeyenler için mükemmel bir seçenektir.

Crono’yu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://crono.app

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here