Disk Drill Pro ile veri kurtarma yapın

0
947

Disk drill, ünlü Mac veri kurtarma uygulaması, Windows için artık kullanılabilir. Disk drill birkaç güvenli kurtarma yöntemleri uygulanması ve güvenli veri tutmada benzersiz  kurtarma Vault teknolojisi (Recovery Vault technology) Ücretsiz profesyonel kalitede dosya kurtarma yazılımıdır.

Sabit sürücü fiziksel olarak zarar görmüsede Disk drill kolayca NTFS, FAT, HFS / HFS +, EXT2 / EXT3 / EXT4, hatta biçimlendirilmiş, bozuk veya silinmiş bölümleri tüm biçimlerinin dosyaları kurtarabilirsiniz. Disk Drill’in çoklu kurtarma algoritmaları ile derin tarama yapar. Evrensel bölme arama ve korunan verilerin silinenleri hızlı tarama yapar. Kurtarma işlemi basit  kaydedilir ve sizin için uygun olduğunda yüklenebilir.

Disk Drill Pro ile veri kurtarma yapın

Dahili veya harici sabit diskler, hafıza kartları, kameralar, usb flash sürücüler, Kindles ve hatta bazı iPod’lar, Disk drill okuma ve herhangi bir Windows bilgisayar içine monte edilebilir kurtarma işinde hariak iş çıkartır. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, dosyaları ve klasörleri ve yeniden dosyaları bulduğunda liste ile sunulmaktadır. Belgeler, resimler, arşivler, videolar ve daha fazlası… Disk drill kolayca çeşitli dosya türleri yüzlerce yeniden oluşturabilirsiniz.

Yanlışlıkla silinmiş verileri olup olmadığını yani, geri dönüşüm kutusu’nu boşalttığınızda. Bir virüs saldırısı etkilerini yaşadığınızda bir kayıp ya da erişilemez disk bölümü, elektrik kesintisi ya da önyükleme hatası olduğunda Disk drill gerekli geri kazanımlar yapacağına emin olabilirsiniz.

Aynı zamanda şu kolay kullanımlı ekstra özellikleri ile birlikte geliyor:

Yedek resim oluşturma.
Veri koruması.
Kötü sektörler yönetimi.

Kolay kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte gelmektedir. Etkili ve profesyonel  veri kurtarma aracı arıyorsanız Disk  drill harika bir seçim olduğu anlamına gelir.

Disk drill aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Mac için buradan indirebilirsiniz : http://www.cleverfiles.com/tr/
Windows için buradan indirin: http://www.cleverfiles.com/tr/disk-drill-windows.html

Site ana sayfası: http://www.cleverfiles.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here