Naturesoundmap ile doğa sesleri dinleyin

0
699

Naturesoundmap ile doğal doğa sesleri dinlemek için harika bir sitedir. Doğa ses kayıtları profesyonel ses kayıt cihazları tarafından siteye eklenmiştir. Kayıtların bazıları hayvan, orman sesleri, bataklık sesleri, bir fırtına ya da okyanuslar ve nehirler sesleri olabiliyor.

   Naturesoundmap ile doga sesleri dinleyin

Siteye bu url’den; http://www.naturesoundmap.com erişebilirsiniz.

Bu siteye benzer alternatif siste adresleri ise şunlardır:

Fabcam , gomix , moodturn , calm, thequietplaceproject, rainymood, soundsleeping, birdsong, thequietplaceproject.

Program indirme sitesi:

Sistem hafifçe arka planda çalmaya yavaş ve dinlendirici doğa ses zihinsel hem de fiziksel stresinizi rahatlatan uygulamadır. Aklınızdan rahatlatıcı savaşmaya (stres) yardımcı doğa sesleri güzel bir koleksiyon sunuyor.Program rahatlatıcı yatıştırıcı doğa,cıvıl cıvıl kuşlar, orman, gece ve gündüz sesleri, yağmur sesleri ve deniz gün ve gece sesleri sesler tamamen doğaldır.

http://www.gromworks.net/downloads

Noisli ile sesler eşliğinde not alın:

Noisli basit bir site ama inanılmaz bir değere sahip. Stres ve rahatlatmak için son derece harika bir web sayfasıdır. Yağmur, fırtına, rüzgar, deniz, orman atmosferi,kahve seslerin yanında bir çok sesler mevcut. Minimalist arayüzü ve çoklu sesleri birleştirmek için yeteneğe sahiptir. Noisli.com sistesini yazı sonundan erişebilirsiniz.

Arkaplan renk değişimleride çok hoş bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca ses ikonun altında kesik kesik kısma tıklayınca karşınıza not editörü vasıtası notlarınızı rahatlatıcı bir ortamda yazabilirsiniz.

http://www.noisli.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here