Dünyanın en Büyük Sosyal Medya Dergisi

0
2991

Socialmediaexaminer dünyanın en büyük online sosyal medya dergisi olan site işletmelerin iyi müşterileri bağlama ve satış artışı oluşturmak için sosyal medya ve bloglar keşfetmenize yardımcı olur.

socialmediaexaminer.com

Site editörleri özgün ve kapsamlı makaleler, uzman röportajları, yenilikçi çalışmalar, en son araştırma değerlendirmeleri ve sosyal medya pazarlama geliştirmek için bilmeniz gereken her şeyi dünyanın en iyi sosyal medya profesyoneller ekibi ile çalışır.

Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.socialmediaexaminer.com

Dünyanın en büyük sosyal medya pazarlama kaynağı olan Social Media Examiner, milyonlarca işletmenin müşterileriyle bağlantı kurmak, trafiği yönlendirmek, farkındalık yaratmak ve satışları artırmak için sosyal medyayı en iyi nasıl kullanabileceğini keşfetmesine yardımcı oluyor.

Misyonu sürekli değişen sosyal medya ormanlarında gezinmenize yardımcı olmaktır. Sosyal medya pazarlamanızı iyileştirmek için orijinal ve kapsamlı makaleler, uzman görüşmeleri, orijinal araştırmalar ve ihtiyacınız olan haberleri size sunar. Büyük etkinliklerimiz ve eğitim fırsatlarımız, sektörün en iyi uzmanlarına erişiminizi sağladığından, sosyal medyanın öncüsü olarak kalabilirsiniz.

Sosyal medya deneyimi olmadan Michael, işletmeler için bir hareket oluşturmaya başladı. Onun önerisi: Pazarlamacılar sosyal medya ile çalıştıklarını açıkça paylaştılarsa, işler gelişebilirdi. Misyonu, en parlak zihinleri bir araya getirmek ve kaliteli içeriği ücretsiz sunmaktı.

Bugün, Sosyal Medya Denetçisi tarafından üretilen içerikten 60 milyondan fazla kişi yararlandı. Etrafa bir göz atın ve neden bu kadar çok insanın bizi tavsiye ettiğini görün.

Bir sosyal ağ büyük ölçüde bireyler birleştirmek ve onları iletişim ve etkileşim sağlayan etrafında odaklanmış bir online hizmet, platform veya web sitesi olarak tanımlanır. Facebook şu anda böyle mySpace ve friendster gibi önceki şampiyon supplanted olan, dünyanın en büyük ve en popüler sosyal ağ platformudur.

Zaten en iyi sosyal ağ siteleri kullanıcılar ağırlıklı olarak bilgi ve mesaj birbirlerine paylaşmak için kulladıkları ölçüde en iyi olarak kalmaya devam ederler.

Son yıllarda sosyal ağ siteleri eğlence yönü ağır basınca biraz sapmalar olsada sosyal ağ sitelerinin bir çoğu kullanıcıları artık kayıt olurken ve kayıt olduktan sonra gerçektende ”ağırlıklı olarak bilgi ve mesaj birbirlerine paylaşmak için kullandığını” sorgulayarak kullanıcısını off-line yapmaya başladı bile.

Bu kayanak site bir çok konuda sadece internet değil bir çok konuda ziyaretcilerine en iyi kaynakların listesini vermektedir.

Ağustos 2013 en iyi sosyal ağ siteleri listesi:

http://www.ranker.com/list/social-networking-sites/sirsinister

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz