Ekran Kartını Tamamen Kaldırın

0
3105

Windows performansı için grafik veya video sürücüleri önemli bir rol oynamaktadır. Uyumsuz grafik sürücüleri, ekran kartı kaldırma gerektiğinde üçüncü taraf yazılımları bulunsa da display driver uninstaller iyice kaldırmak veya bir anda sizin windows 7, windows 8 windows 8.1 ve windows 10 için de grafik veya video kartı sürücüleri kaldırmak için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır.

Nvidia, amd ve intel grafik sürücülerini kaldırmak için kullanılabilir. Kısaca nvıdıa, amd ve intel grafik sürücüleri ile uyumludur. Yazılım son derece kolay kullanımlı. Yazılım taşınabilir gibi, herhangi bir kurulum gerekmeden yoktur. Yazılım başlatılması üzerine, güvenli modda bilgisayarınızı yeniden başlatmanız isteyen ekranı göreceksiniz. Yazılım video sürücüsünü kaldırmak için güvenli mod seçeneği verir. Güvenli mod girmeden ekran sürücülerini kaldırmak mümkündür.

Artık bilgisayarınızda özellikle içft ekran kartı kullanalar ve bu gibi sorunlarla asla karşılaşmayaçaktır. Programın en güzel yanlarından bir tanesi ücretsiz olrak hizmet vermesi ve işini çok iyi bir şekilde yapmasıdır. Daha size ne d,yeyim bol bilgisayarlı yani sistem performaslı günler diliyorum. herkese iyi hafta sonları.

Display driver uninstaller ekran kartları kaldırma programını buradan indirebilirsiniz.

Ekran kartnızı driver sweeper ile tekrar kurun:

Driver sweeper adım -adım ses sürücüleri, klavye sürücüleri, fare sürücüleri ve grafik kartı sürücüleri gibi sistemeden kaldırılmasında çok etkili bir araçtır.

Sürücü Fusion otomatik olarak bu , kullanılmayan çelişkili ve istenmeyen sürücüleri özellikle windows aygıt sürücüleri olası en iyi çıkarılmasını sağlayan treexy bulut sürücü veritabanını kullanarak kendi temizleme işlemini günceller. Aygıt kontrol kullanıcı , yeniden herhangi takılı aygıtı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak ve kolayca kaldırmak yedekleme veya aygıt sürücülerini geri yüklemek gibi olanak sağlayan gelişmiş windows aygıt yöneticiliğini üstlenir. Özellikle ekran kartı sürücülerinizin ladırılmsında ve güncellemesinde çok kullanışlı programdır. Mavi ekran hatası gibi sorunlar için ati ve nvida ekran kartları olan bilgisayarlar için çok ideal bir yazılımdır.

Programı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.guru3d.com/files_details/driver_sweeper_download.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz