Elite Keylogger ile Bilgisayarınızı İzleyin

0
1239

Elite keylogger bu izleme yazılımı izleme araçları sağlıklı bir tamamlayıcı vardır. Elite Keylogger izlenen bilgisayarların bilgisayar ve internet kullanımını izlemek isteyenler için iyi bir izleme yazılımdır. Elite Keylogger izleme yaılımı evinizde internet ve bilgisayar kullanımı ile ilgili sekmeleri tutmak için büyük izleme özellikleri ve araçları sunar.

İzlemek isteyen ebeveynler tarafından konuşlandırılabilir. Bilgisayar oturumlarında ve işverenlerde çocuk faaliyetleri kontrol yapılabilir. Çalışanlarının performansını izlemek için bir yol arama programıdır. Ayrıca veri ve parolaları koruma aracı olarak kullanılabilir.

Bu bilgisayar izleme yazılımı basit, kullanımı kolay bir kullanıcı arabirimi sunar. Uygulamayı görünür veya görünmez modda kurabilirsiniz. Görünür mod, bir masaüstü kısayolu ve kullanıcılara faaliyetlerinin izlendiğini bildiren bir giriş uyarısı içerir. Görünmez mod uygulaması, izlenen bilgisayarı kullanan herkesin uygulamanın varlığını gizler. Bu modda, uygulama işlevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirir.

Üstelik programı hem Windows ve Mac Os X kullanabilirsiniz. Windows işletim sisteminin bir çok eski sürümünde de kullanabilirsiniz.

Elite Keylogger, erişilen web sitelerini kaydeder ve ziyaretlerin zamanını, tarihini, süresini ve sıklığını kaydeder. Bu özellik, çevrimiçi pornografi, kumar, sosyal medya veya oyun sitelerine bağımlılıkla mücadele eden kullanıcıları takip etmenize yardımcı olabilir.

Bu izleme yazılımı sohbet ve sohbet görüşmelerinin her iki tarafını da kaydeder. Kullanıcı adlarını, şifreleri ve tuş vuruşlarını yakalayabilirsiniz. Ayrıca gönderilen e-postaların tuş vuruşlarını kaydeder ve alınan e-postaların ekran görüntüsünü alır. Bununla birlikte, e-posta eklerini okuyabilir veya kaydedmez.

Bu yazılım, erişilen uygulamaları, şifreleri, kullanıcı kimliklerini ve daha fazlasını izler. Ekran görüntülerini ne zaman alacağınız gibi izleme zamanlarını zamanlayabilirsiniz. Buna ek olarak, bilgisayarları uzaktan izleyebilirsiniz.

Bir eksik özellik, yeni belgelerin oluşturulmasını ve mevcut belgelerin değiştirilmesini veya silinmesini izleyebilmesidir.

Elite Keylogger, kullanıcı adı ve anahtar kelimelerle raporlar oluşturmanızı sağlar. Bu raporlar aranabilir. Günlük raporlarını e-posta ve FTP yoluyla alabilir veya izlenen bilgisayarlarda bunlara erişebilirsiniz. Sekiz kategori raporları böler. Kategoriler tuş vuruşlarını, ekran görüntülerini, internet etkinliğini, uygulama geçmişini, panoya, e-postaya, parolalara ve basılı belgeleri içerir. Herhangi bir kategoriye tıklamak, her konuyla ilgili ayrıntılı raporları ortaya çıkarır.

Özet:

Elite Keylogger, bilgisayar ve internet faaliyetlerini izlemek için iyi bir iş çıkarıyor. Bilgisayar kullanımını, ziyaret edilen web sitelerini ve sohbetlerini verimli bir şekilde izlemek için çeşitli izleme araçları sunar.

Bu yazıdaki program için Sandra Lynas teşekkürler.

Thank you very much, Sandra Lynas

Sandra Lynas
Software Developer
Widestep
www.elite-keylogger.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here