Emailmetweets.com otomatik e-posta zamanı oluşturun

0
677

Emailmetweets.com Twitter kullanıcıların e-posta yoluyla uyarılar listeleyip istediğiniz zamanı seçmenizi sağlar. Kullanıcıların belirtilen saatlerde önceden seçilmiş listeleri için uyarılar alırsınız.

emailmetweets.com_otomatik_e-posta_zamanı_olusturun

 

Sonuç olarak, doğrudan e-postaya Twitter listesinde insanlar tarafından gönderilen tweetleri görebilirsiniz. Ayrıca, uyarılar almak için seçtiğiniz e-posta adresini eklemenizi sağlar. Yani, Twitter hesabınıza kayıtlı e-posta adresini kullanabilirsiniz. Belirli bir Twitter listesi için size gönderilen e-posta uyarısı görebilirsiniz.

EmailMeTweets gerçekten harika bir hizmettir. Belirli bir listede mevcut insanlar tarafından gönderildi tweetleri okumak için, özellikle www.twitter.com hesabınıza erişmek zorunda değilsiniz.

Dilerseniz benzer site olan http://tweetymail.com deneyebilirsiniz.

Disk MBR veya GPT stil bölümü mü öğrenelim:

BIOS ve UEFI (Windows veya Linux gibi) işletim sistemi arasındaki veri akışını sağlayan, bilgisayarınızın anakart bir çip ve diskler, yazıcılar, klavye, fare, ekran kartı, ağ gibi diğer bağlı donanım saklanan hem küçük programlardır. BIOS eski bilgisayarlar daha popülerdi.

İşte disklerin, windows sahip olan bölüm stili türü mbr vaya gpt öğrenebilirsiniz nasıl mı aşağıdaki video izleyerek.

Ayrıca bölüm stili türünü mbr veya gpt olduğunu komutla da öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki adımları sıra ile yapalım.

Windows 10 başlat menüsünde sağ tıkayın.
Komut İstemi (Yönetici) seçelim.
Daha sonra aşağıdaki komutları birbiri ardına verin:
diskpart
list disk
exit

Bilgisayarınıza bağlı diskleri görebilirsiniz. Bu disklerin her birine karşı, bazı bilgiler göreceksiniz. Disk GPT tarzında bölümlenmiş ise, o zaman bu disk için GPT sütun için bir yıldız işareti (*) görürsünüz. Disk MBR tarzında bölümlenmiş ise, o zaman GPT sütununda hiçbir şey görmezsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here