Ücretsiz CD DVD Yazma Programları

Sizlere ücretsiz ve en hızlı cd-dvd yazma programlarının bir listesini derledik. Doğru karar yardımcı olmak için dvd yazma işlemi için en iyi ücretsiz yazılımlarını aşağıdaki listede mevcuttur. Ama bu iş için bence en iyisi olan nero adlı program ile başlayalım. Şunuda hatırlatma isterim. Bu programların bazıları sizi bir zaman sonra satın almanızı isteyeçektir.

Eğer cd-dvd yazma işleminde bir program arıyorsanız bu seçeneklere pek çok araç eklenebilir. Nero Windows xp, vista, windows 7 aynı zamanda, windows 8.1 ve son microsoft’un son işletim sistemi olan windows 10 kullanabilirsiniz. Bu yazıda önceden de belirttiğimiz gibi bu disk yazma gelince, nero programı üstüne bir program yok.

Burnaware cd ve dvd yazma işlemi ücretsiz en iyi yazılımdır.

Power2Go

CDBurnerXP ücretsiz program dvd, cd, hdd ve blu-ray yakmak için izin verir. Aynı zamanda tüm çok dilli bir ara yüz içinde, iso dosyalarının oluşmasında ve yanma için harika özellikler içerir.

ImgBurn bu hafif araç tüm temel özellikleri dvd-cd işleri adına yapar. Ücretsiz sürümünde az da olsa kısıtlamaları vardır.

İnfrarecorder bu açık kaynak yazma aracı windows ile kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Bir göz açıp kapayıncaya kadar cd’lere görüntüleri ve ses dosyalarını yakmak, bir diskin verileri silmek, ya da bir dvd video eklemek gibi bir çok temel özelliklerini içerir.

K3b bu ücretsiz araç, Linux bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ve en yaygın görevleri destekler. Linux ile çalışırken şüphesiz en iyi seçimdir.

Ashampoo Burning Studio temel araçlar ile birlikte bu ücretsiz program aynı zamanda dahili bir cd ripper vardır.

StarBurn kolayca işini yapan bir programdır.

poweriso bu ücretsiz yazılım basit ara yüzü ile gezinmek kolaydır. Üst kısmında görüntülenen düğmeleri ile tüm programı çalıştırabilirsiniz.

Power2Go tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sınırsız yakma yazılımı sunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir