En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları

0
3256

Arkadaşlarımızın sıkıcı videolarını hepimiz ya da kuzenlerimizin tatil şarkıları söyleyerek kaç kez gördüklerini ve hepsinin hiçbir anlam ifade etmediğini olmuştur. Video kayıtları çok uzun, kalitesiz ve hiç de eğlenceli değildir. Video düzenleme, çoğu bilgisayarın katı özellikleri ve bilgileri aldığından uygun şekilde gerçekleştiremediği bir şeydir, ancak cep telefonlarının iyi bir video klip yapması daha da zordur. Ancak, ilginç videolar çoğunlukla kısa ve tatlıdır ve tek yapmanız gereken bunu basit tutmaktır. Biraz düzenleme ve arka plan müziği ve kendinize olası bir viral klip yapabilirsiniz.

Yüksek kaliteli kamera ile donatılmış modern Android telefonlar, bazı harika HD video çekebiliyor. Ancak çarpıcı videolar oluşturmak için doğru video düzenleme yazılımının yüklü olması gerekir. Bu video yapımcısı uygulaması, videoları kesmenize, klipleri kırpmanıza, çeşitli efektler uygulamanıza, ses kliplerini eklemenize ve mobil cihazlarda sihirli anılar üretmeye çok daha fazla seçenek sunmanıza olanak tanır. Aşağıdaki en iyi ücretsiz android video düzenleme uygulamaları ile hareket halindeyken filmler yapmaya başlayın.

PowerDirector Video Editor

 

VideoShow

VideoShow video düzenleme uygulaması çok iyi, kullanımı kolay ve mükemmel özelliklere sahiptir. Uygulama, minimum video işlemleriyle klipinizin en iyisini yapmanıza ve olağanüstü videolar oluşturmanıza olanak tanır. Bu uygulama ile, ön kod dönüştürme olmadan en hızlı video içerik oluşturucularından biri olduğu için hızlı işe güvenebilirsiniz.

Özellikler: Fotoğraf ve videoları karıştırın, yakınlaştırın ve döndürün, çeşitli temalar ve müzik veya ses efektleri kullanın; Instagram kullanıcıları için kare temalar. Ayrıca kendi sesinizi kaydedebilir veya video içinde çoklu müzik düzenlemelerini yapabilirsiniz. Bu uygulama kesinlikle pro gibi görünüyor ve video kalitesi çok iyi olduğu gibi gerçekten harika. Uygulamanın ücretsiz sürümü reklam içeriyor, ancak 3.99 TL karşılığında VideoShow Pro’yu indirerek reklamlardan kurtulun.

PowerDirector Video Editor App

Bu, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Müzik karıştırma işleminden özel efektlere kadar. PowerDirector’ın kullanımı kolaydır, hızlıdır ve daha sonra düzenlemek için her zaman düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. PowerDirector, güçlü zaman çizelgesi video düzenleme, ücretsiz video efektleri, yavaş hareket ve aksiyon filmi efektleri sunduğu için en iyi uygulamalardan biridir. Hızlı bir dokunuşla efektler ekleyebilir ve video, görüntü ve ses için sürükle ve bırak kontrolleriyle FX düzenlemesini kullanabilirsiniz. Ayrıca size fotoğraf-video düzenleme imkanı verir. Birçok özelliğin yanı sıra, ses ve özel ses müziği özellikleri gibi ses seçenekleri de vardır; müzik sesini düzenlemenize ve ses üzerinden son sözünüzü yapmanıza izin verilir.

Video Editor

Bu uygulama aldığı kadar basit ve düzenleme, birleştirme veya karıştırma konusunda özgürsünüz ve netliği kaybetmekten korkmayacaksınız. Bir film yapabilir ve tüm özelliklerini düzenleyebilir, düzgün ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Videoya müzik eklemenizi veya müzik videonuzu oluşturmanızı, klipleri kırpmanızı, videoları ikiye ayırmanızı veya slayt gösterisi oluşturmanızı sağlar. Birden çok videoyu tek bir dosyada birleştirebilir, müzik ekleyebilir veya videoyu MP3 sesine dönüştürebilirsiniz. Bir YouTube videosu oluşturmak ve hızlı bir şekilde yüklemek istiyorsanız, uygulama çok yararlı olur.

KineMaster

KineMaster, YouTube videolarını düzenlemek ve filme almak için çok faydalıdır. Birçok özelliğe ve çeşitli video düzenleme olanaklarına sahip çok yönlü bir düzenleme aracıdır. Video ve görüntüler için çoklu katmanlara sahiptir ve video kliplerde el yazısına izin verir. Video klipler için hız kontrolü ve bir klipteki andan itibaren anında ses kontrolü sağlanırken, çok sayıda tema ve animasyon daha da ilginç hale geliyor. KineMaster ayrıca 3D geçişler, solmalar gibi geçiş efektleri sunar.

Quik – Free Video Editor

Quik, son derece güzel bir video düzenleme aracı ve kesinlikle piyasadaki en iyiler arasında. Kalitesi çok yüksektir ve sağlam bir takım çalışma araçları sunar, ancak gerektiğinde müdahale eder ve bazı yeni başlayanlar için hata yapmanıza izin vermez. Quik çok sezgisel ve resim veya video galerileri ile inanılmaz derecede işlev görür. Güzel klipler bu uygulama ile birkaç dokunuşla doludur. Her biri özenle tasarlanmış geçişler ve grafiklerle 25 video stilinden birini seçebilirsiniz. Videonun yönünü sinemadan kareye dönüştürmek de mümkündür, bu da İnstagram paylaşımını kolaylaştırır.

AndroVid

AndroVid Video editörü ile ilginizi çekmediğiniz videolarınızın bölümlerini kesip silebilir, farklı çekimler arasında solma gibi efektleri uygulamak için geçişler uygulayabilir veya ekran çerçeveleri oluşturabilirsiniz. Döşebilir, birleştirebilir, bölünebilir, kod yazabilir, müzik ekleyebilir, metinler, video kareleri oluşturabilir, efektler uygulayabilir, slayt gösterileri yapabilir ve videolarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca videolarınızı mp3’e dönüştürebilirsiniz.

VivaVideo

Birçok kullanıcı bu uygulamayı cep telefonlarındaki video düzenleme araçları arasında en iyi şekilde değerlendiriyor. Bu uygulama birkaç basit hamle ile profesyonel görünümlü video kayıtları oluşturmanıza yardımcı olur. VivaVideo tonlarca özellik ve efekt sunar ve onunla oynamak için bolca ilham verir. Bu hız yönetimi en iyisi iken kayıtları birleştirmek sağlayan sezgisel düzenleme seçenekleri vardır. Uygulama, çoklu çekim modları ve güzelleştirici efektler ile selfie kamera destekler. Ayrıca, ters ve bulanık arka plan, ses geliştirme ve ses hızı ayarı gibi işlevler sunar.

VidTrim – Video Trimmer

VidTrim çok basit, yapmanız gereken tek şey videoyu kesiyor, evet, çok iyi. Öncelikle, önceden kaydedilmiş bir video seçip onu seçmelisiniz. Ardından, yeni bir sıra belirlemek için videonun başında ve sonunda görünen beyaz halkaları hareket ettirin. Böylece videolarınızın süresini kısaltabilirsiniz. Uygulama ayrıca, sıkıştırmak, çerçeve oluşturmak, videoyu dönüştürmek veya videolarınıza çarpıcı görsel efektler uygulamak için bazı araçlara da sahiptir. Ayrıca ses parçasını ayıklayabilir ve hafıza kartınızdaki bir mp3 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla doğrudan uygulama üzerinden paylaşabilir ve daha hızlı bir şekilde YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Magisto Video Editor & Maker

Magisto, ev videolarınızı temelde sihir gibi filmlere dönüştüren bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama, diğerlerinin sadece saatlerce bitirebileceği şeyi oluşturmak için yalnızca birkaç dakika alır. Tek yapmanız gereken iki veya daha fazla video klip seçmek, eklemek istediğiniz müziği seçmek ve işlem düğmesine basmak. Programın sihrini yapması için birkaç dakika bekleyin. Uygulama, çoğu şeyi kendi başına yapabilir. Filtreler, efektler, video sabitleme ve geçişler. Magisto seçtiğiniz bölümleri analiz eder ve akıllıca birleştirme yapar ve çok profesyonel bir film oluşturur.

FxGuru: Movie FX Director

FxGuru: Movie FX Director, gerçekçi ve atmosferik efektler oluşturmanızı, artırılmış gerçekliği kullanarak onları gerçek videoya uygulamanızı sağlayan çok basit bir video editörüdür. Araba, bombalar, uzaylılar, füzeler, yağmur yağması, Hollywood’un bütün popüler modelleri bütünüyle sunuldu. Kaydederken kamera ile yaptığınız küçük hareketleri göz önünde bulundurarak, çok gerçekçi sonuçlar aldığınız özel teknoloji MotionMatch sayesinde bunu yapar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz