En İyi E-Ticaret Siteleri

0
141

Çevrimiçi (online) bir şeyler satmayı düşünüyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Birden çok platformda ve pazarda satış yapmakla ilgileniyor, ancak nereye gideceğinizden emin değil misiniz?

Çevrimiçi satılacak harika yerler var; Hangisinin sizin ve e-ticaret ihtiyaçlarınız için doğru olduğunu bilmek kolay değil. Size yardımcı olmak için karar vermenize yardımcı pazarın ve platformun bir listesini hazırladım.

En İyi E-Ticaret Siteleri

wix

Tüm web mağazası gereksinimleriniz için tek elden bir mağazaya sahip olmak söz konusu olduğunda, Wix’in eğlencesi ve eksiksizdir. Doğruca profesyonel olarak tasarlanmış ve duyarlı şablonların büyüleyici yelpazesinden çeşitli kategorilere göre sürükleyip bırak web sitesi oluşturucusuna kategorize ederek, satış gereksinimleriniz için özel olarak hazırlanmış bir çevrimiçi mağaza kurmanızı kolaylaştırır. Özellikle e-ticaret girişimlerine uygundur.

shopify

Basit ve kurulumu kolay olan Shopify, kendi e-Ticaret mağazanızı sıfırdan oluşturmanızı sağlar. Yüzlerce mobil tepki veren temanın ve tüm e-Ticaret ihtiyaçlarınız için şaşırtıcı eklenti uygulamaların yüklendiği güzel bir yönetici arayüzü vardır.

bigcommerce

Tam olarak barındırılan bir site ve büyümeyi planlıyorsanız, Bigcommerce sizin için iyi bir platform!

volusion

Volusion, bir e-ticaret mağazası kurmak ve çalıştırmak için hepsi bir arada mükemmel bir çözümdür. Bu platform, e-ticaret için yabancı değildir; 400.000’in üzerinde mağazası, 450’den fazla çalışanı ve bugüne kadar 18 milyar doları aşkın satışı ile e- Ticaret’i biliyorlar.

weebly

Kendi web sitenizi, çevrimiçi mağazanızı veya blogunuzu oluşturmanın basit ve uygun bir yolu. Bir tema seçin, kullanışlı sürükle ve bırak yaratıcısı kullanarak sitenizi bir araya getirin, mobil uygulamayı indirin ve blog yazmaya ve satmaya başlayın.

zibbet

El yapımı ürünler satıyorsanız, Zibbet’e bir adım atın. Sanatçılar, atletler ve veya el işi her şeyin sevgilileri için mükemmel bir yer. Hiçbir işlem ücreti yoktur ve Zibbet 10’a kadar ürüne ücretsizdir, bu yüzden işinizi satmaya başladıysanız ve e-Ticaret’in gerçekten sizin için olup olmadığını görmek istiyorsanız bu platformu denemelisiniz.

lemonstand

LemonStand, e-ticaret mağazanızın tüm alışveriş deneyimini özelleştirmenize ve optimize etmenize izin vermek için tasarlanmış bir platformdur. Her şey LemonStand’da büyüme ile ilgili, yeni bir fikriniz varsa ve geliştirmek istiyorsanız, bu hizmet sizin için iyi  bir platformdur.

tictail

TicTail, ilk eTicaret mağazanız için mükemmel bir platform. Mağazanızı ücretsiz olarak başlatın, Facebook kampanyaları oluşturun, sosyal medya kanallarını yönetin ve güzel bültenler hazırlayın.

squarespace

Milyonlarca güzel stok görüntüsüne erişebileceğiniz çevrimiçi mağazanızı sıfırdan oluşturun. Ayrıca, Squarespace’in simge veritabanı ile logonuzu tasarlayabilirsiniz. Analizlere, mobil uygulamalara ve bir geliştirici platformuna erişebilirsiniz.

jet

Çevrimiçi pazar alanına yeni girmiştir. 2015 baharında başlatılan bir başlangıç olan Jet’tir. Jet, optimize edilmiş nakliye maliyetleri ve Costco’ya benzer bir üyelik modeli kullanarak düşük maliyetli bir pazar sağlama amacını taşıyor. Hizmet yalnızca markalı ürünleri taşıyor ancak belirli satıcılar için tüketicilere ulaşmak için harika bir platform olabilir.

bonanza

Büyük pazarlara bir diğer harika alternatif, düşük ücretlerin norm olduğu çok alışveriş dostu bir web sitesi olan Bonanza’dır. Site, moda ve mücevherten sanat ve ev eşyalarına kadar çok çeşitli ürünleri taşıyor ve satıcılara ürünlerini biraz daha yüksek bir ücret karşılığında Google Alışveriş üzerinden pazarlama olanağı sunuyor.

depop

Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir pazar arıyorsanız, Depop başlamak için mükemmel bir yerdir. Tek yapmanız gereken bir fotoğraf çekmek ve bağlantınızı istediğiniz platformlarda paylaşmak için uygulamayı kullanmaktır. Depop, satışın kendisini ele alır ve küçük bir kesim alır; buna karşın, sözcüğü yaymak istediğiniz her sosyal platformu kullanabilirsiniz.

rakuten

Elektronik, elektronik üzerinde güçlü bir vurgu yaparak çok çeşitli ürünleri taşıyor. Alışveriş ortamında alış verişin eğlencenin yanı sıra internetten değil diğer insanlardan alışveriş yapma konsepti de vurgulanmaktadır.

videdressing

Üst seviyede moda satıyorsanız, Vide Dressing ürünleriniz için mükemmel bir sitedir ve site, düşük hacimli satıcılar için kolaylaştırır.

ecrater

E-CRATER, e-ticaret pazarında biraz farklı bir yere sahiptir. Bu, hem ücretsiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza, hem de milyonlarca ürünün çevrimiçi bir pazarını Google Alışveriş’te kürleştirmenize yardımcı olan bir şirkettir.

custommade

Mücevher veya ahşap gibi üst düzey özel ürünler oluşturursanız, dünyanın dört bir yanındaki esnaflardan yaklaşık 200.000 listeye sahip çevrimiçi bir pazar olan CustomMade’i mutlaka kontrol etmeniz gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here