Ana Sayfa İp Ucu En iyi Micro USB Kablolar

En iyi Micro USB Kablolar

0
3417

İster akıllı telefon, tablet, masaüstü veya dizüstü cihazınınız olsun micro-usb kablosu kullanmak muhakkak öyle yada böyle bir sozrunluluk haline gelmiştir. Bende burada sizler için bazı en  fovori micro usb kablolarının bir açıklayıcı bir listesini yaptım.

Kaliteli micro-usb kablolarını seçtik ama siz hangi micro-usb kablolarını kullanıyorsunuz ve neden iyi olduğunu bana aşağıdaki yorumlar kısmından bildirebilirsiniz.

EZOPower micro usb kablosu

Daha ucuz ve daha ucuz bir Micro-USB kablosuna ihtiyacınız varsa, EZOPower Micro-USB kablosu çok iyi çalışır. Altı metre uzunluğunda, telefonunuzu arabanıza ya da evinize şarj edip etmediğinizden oynamak için çok uzunluğunuz var. Şarj hızı 2.1A olduğunda, pilinizi hiç vakit kaybetmeden doldurursunuz. Ayrıca, 480Mbps’lik veri aktarım hızı ile saniyeler içinde bilgisayarınızdaki müzik veya diğer dosyaları senkronize edebilirsiniz.

ReTrak Premier Series geri çekilebilir micro usb kablosu

Seyahat ederken dağınık kablolarla uğraşmaktan bıktınız, ReTrak Geri Çekilebilir Micro-USB kablosu sizin için olabilir. Yedi parlak renge ek olarak siyah olarak mevcuttur. Bu Micro-USB kablosu küçük bir kasaya düzgün şekilde geri çekilir – zaman sarımı ve kabloların çözülmesinin boşa gitmeyi unutun.  Hafif bir römorkör kabloyu kasasına çeker. Bu Micro-USB kablosu toplam 3.2 fit uzunluğa ulaşıyor. Ayrıca, 480Mbps’lik bir aktarım hızına sahiptir; bu sayede müzik, resim veya başka herhangi bir şeyi bilgisayarınızdan telefonunuza senkronize edersiniz.

Anker 10-foot Nylon Braided micru usb kablosu

Micro-USB kablosu, geniş bir odada sınırlı elektrik prizlerine sahipseniz ve ulaşmanız gerekirse iyi bir seçimdir. Örgülü naylondan yapılmış bu kablo güçlü, dayanıklı ve karışıklıklara karşı dayanıklıdır. Anker, bu kablonun 4.000’den fazla bükülme ömrüne sahip olduğunu ve müşteri yorumlarını bu şekilde desteklediğini iddia ediyor. Altın kaplama konektörleri korozyona karşı direnç göstermektedir. Bu kablonun diğer bir yararı, size 480Mbps’lik bir veri aktarım hızının yanı sıra hızlı şarj da sağlamasıdır. Hızlı, dayanıklı, çok uzun bir Micro-USB kablosu istiyorsanız, Anker 10 fit Nylon Örgülü Micro-USB kablosu sizin için idealdir.

Monoprice Premium micro usb kablosu

Monoprice Premium Micro-USB kablosu tüketiciler tarafından dayanıklılık ve hız açısından iyi derecelendirildi. Polikarbonat muhafaza içinde kılıflanmış, altın kaplama konektörleri korozyona karşı dirençli ve dayanıklıdır. Muhafaza da ince, bu kablo dar alanlarda kolay kullanımlı ve kolay depolanabiliyor. Buna ek olarak, 28/23 AWG kablosu, cihazınızı daha geniş bir çapa sahip olması nedeniyle hızla şarj etmesi anlamına geliyor. Altı fit kablo ile, yatak odasındasınız, ister iç ister telefonınızı bağlamak için yeterli oynamaya sahip olursunuz. Oda ya da arabada. Uzun ömürlü, hızlı şarj etme kapasitesine sahip ve daha ince bir form faktörüne sahip daha uzun bir Micro-USB kablosu arıyorsanız, Monoprice Premium Micro-USB kablosundan başka bir yere bakmayın.

Anker PowerLine micro usb kablosu

Anker PowerLine Micro-USB kablosu tüketiciler tarafından çok beğeniliyor çünkü çok dayanıklı ve işini iyi yapıyor. Kevlar’dan üretilen – kurşun geçirmez yeleklerin yapıldığı malzemeler – bu kablo kısa sürede koparılmayacak veya aksi takdirde parçalanmayacaktır. Aslında, Anker, müşteri incelemelerinin onaylandığı görülen 10.000 yıllık bükülme ömrüne sahip olduğunu övüyor. Buna ek olarak, ağır gauge kabloları cihazınızı hızlı bir şekilde şarj edebiliyor. Yıllarca yıpranmadan ve bitip bitmeyen ucuz bir Micro-USB kablosu arıyorsanız, Anker PowerLine Micro-USB kablosu en iyi seçiminiz olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz