Site icon internetkafa.com

En İyi Ücretsiz İP Arama Siteleri

Bir web sitesinin ya da size mail gönderen kişinin  İP adresini öğrenmek istiyorsunuz? Bu yazıda en kolay şekilde İP adreslerini buradaki çevrimi içi siteler ile öğrenebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz İP Arama Siteleri

Whatismyipaddress.com ile bir web sitesini ve bir kişinim İP adresini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Aradığınız İP adresinin IPv4 ve IPv6 bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. 

Who.is normal İP adresi ve ters İP adresi ile alan adları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Portların sahibi, İnternet Servis Sağlayıcı bilgileri ile iletişim adreslerini bakabilirsiniz. 

DnsChecker.org, dünyadaki farklı sunucularda toplanan DNS coğrafi konum bilgilerini görebilirsiniz. Sitenin kullanımı basit ve tüm işlevlerini ücretsiz ziyaretçilerine vermektedir. 

İpvoid.com , web site sahipleri için çok yararlı bilgiler sunmaktadır. Sitenin tüm hizmetleri  ücretsizdir. 

Securitytrails, site sınırlı olarak ücretsiz hizmet verse de A kalite çevrimiçi İP arama sitesidir. Uzun senelere ait İP kayıtları hakkında geniş ve kapsamlı bir bilgi verir. Aynı İP adresi paylaşan siteler hakkında bilgi almak için IP Neighbor Feature yani İP komşu özelliği hakkında kaliteli veriler verir. 

Ayrıca aşağıdaki siteler ile İP adres sorgulama için de kullanabilirsiniz.

https://www.ipsorgu.com

https://ip-adresim.net/araclar/ip-yeri

https://dnsdumpster.com

Exit mobile version