En iyi ücretsiz sisteminizi düzeltme programları

0
661

Bilgisayarınız düzgün çalışmıyorsa kendi sistem sorunlarını kendiniz gidermek için ve üstelik bu programların hepsi herkesin kullanabileceği araçları listelemeye gayretettim.

kls-soft.com sisteminizi düzenlemek için bir çok programı bünyesinde bulunduran ücretsiz bir araçtır.

Karmaşık bir bilgisayar sorunu ile mücadele için tweaking denemeye değer olabilir.

Sisteminizden yazılım kaldırma programları sistemi dağınık ve bilgisayarınızı yavaşlatacak gereksiz dosyaları ve kayıt defteri anahtarlarını bir dizi geride bırakır, genellikle işe yaramaz. Geekuninstaller bizlere yardım adına iyi iş çıkartır.

kls-soft.com

Hızlı bir şekilde 3d oyun oynarken yoğun grafik yazılımı çalıştırdığınızda sisteminiz çöker ya da bilgisayarınız kararsız çalışır. İşte o zaman grafik kartı aşırı ısınma olasılığı mümkündür.

Gpushark deneyimli kullanıcılar üzerinde neler olup bittiğini anlamaya yardımcı olmak için ekran kartı sıcaklıkları, fan hızlarını, bellek ve saat hızları, gerilimleri ve diğer düşük seviyeli gerekli teknik ayrıntıları, yeterli olandan daha fazla izleme imkanı verir.

Complete-internet-repair interneti onarmaya çalışmak üzere ücretsiz bir seçenek olarak önümüzde duruyor.

Programların son sürümleri bize çok basit bir şekilde sunan patchmypc haberdar eden iyi bir araçtır.

codeplex size tek bir ara yüzde çok daha fazla bilgiyi windows aksine gösterir. Donanım bilgilerini, windows yapılandırma, yüklü uygulamalar, windows hizmetleri, başlangıç programları, ağ ayarları, hepsi burada bulabilirsiniz. Bu gerçekten büyüklüğü için inanılmaz bir sistem bilgi aracıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here