En iyi Sosyal Medya Analiz Sitesi

0
2920

Socialbakers geçen sene twitter de sahte takipçileri tespit etmek için paylaşımında ön plana çıkarmıştık. Şimdi ise site gerçek anlamda sosyal medya sitelerinin twitter (facebook,g+) analizlerini yapan en iyi site olarak kabul görmektedir.

Site sosyal medya veri, analiz ve ölçüm için lider portallardan biri olarak kabuledilmektedir. Bir bütün olarak kıyaslama kendi sosyal rakiplerine karşı performansı veya sanayiye her ay 640.000 üzerinde pazarlamacılar tarafından kullanılmaktadır.

Sosyal ağlar için online sosyal medya maker aracı:

Bu online araç ile sosyal medya image maker ilgili sosyal ağ için doğru başlık, arka plan görüntüsünü veya avatar oluşturmada kullanıcılara yardımcı olur. Bütün popüler sosyal ağları destekler.

Socialbakers.com

Mükemmel profiline yaklaşımın en kolay aracıdır. Basitçe sürükle kullanarak istediğiniz görüntüyü (jpg veya png) sürükleyin ve doğru şablona bırakın, bir kaç filtreler ile düzenlemek ve bitirmek için karşıdan optimum profilleme yapın.

Sosyal web aracı autre sosyal ağlar için kolay bir işlem ile basit bir multi-editor planete sağlar.

Site sayafası.:

http://www.autreplanete.com/ap-social-media-image-maker

Alternion ile tek sayfadan sosyal medya’ya ulaşın:

Alternion tek bir merkezden sosyal ağ siteleri (facebook, instagram, twitter ve youtube) güncel kalmak için olanak sağlayan modern bir web uygulamasıdır.

Daha fazla internet kullanıcısı bugün sosyal ağları kullanarak twitter, facebook, instagram ve youtube gibi birden hesap olma durumu etkin olmak olağan şekilde normalleşti. Kimi insan zaman geçirmek, kimisi para kazanmak kimisi farklı amaçlar doğrultusunda internetin bu sosyal ağlarını kullanmaktadır.

Özellikle birden fazla sosyal ağları kullanıyorsanız daima güncel kalmak için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızı kullanıyorsanız ya da bir mobil ya da tablet cihaz kullanıyorsanız sosyal ağları tek bir merkezi noktadan yönetmek için çok ideal bir web platformu gibi önümüzde duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz