Excel To Vcf Pro Max ile Telefon Rehberi Yapın

0
1960

Excel VCF Çevir Programı, Excel makro ile çalışan sayfası 2017 senesi son aylarından bu zamana kadar binlerce kişiye ulaştı. Artık Excel VCF Çevir tablosu yeni adı; Excel To Vcf – Pro Max Code ile aynı işleri ve daha fazlası ile karşınızda.

Excel To Vcf – Pro Max Code; Sınırsız seviyede telefon rehberine çeviriyor. Vba (Makro) kodları ile birlikte veriliyor. Alan ayarları, Çalıştır ve Excel Vcf Çevir, Temizle butonları var.

Excel To Vcf – Pro Max ; Sınırsız seviyede telefon rehberine çeviriyor. Alan ayarları, Çalıştır ve Excel Vcf Çevir, Temizle butonları var.

Excel To Vcf – Pro 30k; 30 bin kişiyi telefon rehberine çeviriyor. Alan ayarları, Çalıştır ve Excel Vcf Çevir butonları var.

Excel To Vcf – Pro 20k; 20 bin kişiyi telefon rehberine çeviriyor. Alan ayarları, Çalıştır ve Excel Vcf Çevir butonları var.

Excel To Vcf – Pro 10k; 10 bin kişiyi telefon rehberine çeviriyor. Alan ayarları, Çalıştır ve Excel Vcf Çevir butonları var.

 

ExceltoVcf Pro Max Özellikleri

Program benzerlerinden en büyük farkı dilediğiniz kadar kişiyi telefon rehberine çeviriyor.  Excel To Vcf Pro Max açtığınızda makro ve içerik düzenlemeyi etkinleştirin.

 

Türkçe karakter sorunu yoktur. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak gözükmektedir. Tek seferde yüzlerce, binlerce, on binlerce, yüz binlerce hatta bir milyonun üstündeki kişiyi sadece tek bir butona tıklayıp saniyeler içinde telefon rehberine çeviriyor.

Excel To Vcf Pro Max programına cep, ev, iş, diğer gibi numaralar ekleyebilirsiniz. Ev iş fax numaraları ekleyebilirsiniz. Ev mail ve iş mail adresleri yazabilirsiniz. İki tane web site adresi ekleyebilirsiniz. Notlar kısmına not ekleyebilirsiniz. Daha bir çok bilgi ekleye bilirsiniz.

Dilerseniz programa yazdığınız kişilerin eklenmeyecek bilgileri boş bırakıp Alan Ayarları butonu ile gizleyebilirsiniz. Bir rehber oluşturdunuz ve bu sefer farklı bir rehber, kişiler oluşturmak için Temizle butonu ile eski oluşturduğunuz listeyi silebilirsiniz.

Excel To Vcf Pro Max Programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp telefon rehberine çevirebilirsiniz. Çevirilen kişi adları ve telefon numaraları Telefon Rehberi adında bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Çevirilen telefon rehber VCF dosyanızı WhatsApp ile ailenizden birine mesaj atın. WhatsApp’ınızı açıp size gönderilen VCF dosyasına dokunun. Burada VCF telefon rehberinizi telefonunuzdaki Kişiler uygulamasını seçin ve artık Excel To Vcf Pro Max ile çevirdiğiniz VCF dosyası rehberinizin tümü telefona aktarılmıştır.

Microsoft Ofis tüm sürümlerinde Excel To Vcf Pro Max denenmiştir. Microsoft Ofis Profesyonel Plus 2016 hazırlanmıştır. Program dört farklı telefona rehber aktarmada başarılı olmuştur. İPhone 11 Pro, Samsung Galaxy Note 10 Lite, General Mobile GM 9 Pro ve Huawei P40 Lite.

Excel To Vcf Pro Max programını almak için fidenismail@gmail.com dan gerekli bilgileri isteyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz