Excel Vcf Çevir 2019v3 % 40 İndirimli Alın

0
300

Excel Vcf Çevir 2019v3 programını 31 Ocak Cuma 2020 tarihine kadar % 40 İndirimli olarak verilecektir. Excel Vcf Çevir 2019v3 Excel tablosu 31 Ocak 2020 tarihine kadar 30 TL.

Ayrıca Excel Vcf Çevir 2019v3 programı 999 kişiyi çeviren tablosunu 20 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Dilerseniz 5 kişiye kadar çeviren sürümünü aşağıdaki tıklanabilir linkten indirebilirsiniz.

Excel Vcf Çevir 2019v3 İndir.

Excel VCF Çevir 2019v3 Programını Alma İşlemi

İnternetkafa.com sitesinin yayın hayatını sürdürebilmesi için 31 Ocak 2020 tarihine kadar 30 TL ücret karşılığında verilecektir. fidenismail@gmail.com adresine mail gönderip programı isteyebilirsiniz.

Excel Vcf Çevir 2019v3 İndirimli

Excel VCF Çevir 2019v3 Başlıca Özellikleri

Tek seferde yüzlerce, binlerce, on binlerce, yüz binlerce hatta bir milyonun üstündeki kişiyi sadece tek bir butona tıklayıp saniyeler içinde telefon rehberine çeviriyor. Kişileri yazarken arasında boş satır bırakmayın. Boş bir satır olduğunda kişilerinizi VCF dönüştürmez. Excel VCF Çevir 2019v3 açtığınızda makro ve içerik düzenlemeyi etkinleştirin.

Çevirilen Telefon Rehberini İnternet üzerinden E-posta ile veya basit bir dosya aktarımı yoluyla cihazlar arasında bir USB Kablosu, Wifi veya Bluetooth üzerinden aktarabilirsiniz.

Türkçe harfler artık soru işareti olarak çıkmıyor. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak gözükmektedir.

Dilerseniz programa yazdığınız kişilerin eklenmeyecek bilgileri boş bırakıp Eklenmeyenleri  Gizle butonu ile gizleyebilirsiniz. Bir rehber oluşturdunuz ve bu sefer farklı bir rehber, kişiler oluşturmak için Listeyi Temizle butonu ile eski oluşturduğunuz listeyi silebilir, yeni VCF dosyanızı yapabilirsiniz.

Excel VCF Çevir Programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp VCF çevirebilirsiniz. Çevirilen kişi adları ve telefon numaraları Telefon Rehberi adında bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Şimdiden Excel VCF Çevir 2019v3 programını güle güle kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here