Ezgif.com ile Animasyonlu Gifler Oluşturun

0
3092

Ezgif.com size animasyonlu gifleri birçok işlemleri gerçekleştirmek sağlayacak büyük bir online kaynak olarak kullanılabilir.

Ezgif.com_animasyonlu_gifler_olusturun

Çeşitli şekiller arasında animasyon kalitesini kaybetmeden animasyonlu gifi yeniden boyutlandırmak için olağanüstü kullanma imkanı vermektedir. Ezgif.com ayrıca animasyon oluşturan farklı görüntüleri bir video gif dönüştürme, efektler ekleme, resmin bir bölümünü kesmek için izin vermektedir. Ezgif aracılığıyla da metin veya çerçeve kaydırma hızını veya tüm görüntü dönüşünü değiştirme gibi ilginç efektler ekleyebilirsiniz.

Ezgif çalışma yaptığınız gifleri kaydetme imkanıda vermektedir. Ezgif.com animasyonlu gif düzenlemenize olanak sağlayan çok kapsamlı bir sitedir.

Hareketli gif resim yapın:

Animasyonlu gıf popülaritesi artmaya devam ederken, animasyonlu gıf video dönüştürme yazılılımları çok fazladır.

Gıf formatında için olanak sağlayan basit ve hafif bir yazılımı sizlere tavsiye edeceğim. Kullanımı çok kolaydır. En iyisi,ücretsiz gıf işlemi yapan program bile diyebilirim.Sitesinde indirme sayfasında örnek resmi üst kısımda görebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey kaydetmek istediğiniz ekranın bölge üzerinde şeffaf çerçeve pozisyon etmektir. Bir çerçeve şeklindedir. (çerçeve köşesinde sürükleyerek veya el genişlik ve yüksekliğini ayarlayın) Yeniden boyutlandırmak hatta tam ekran kapsayacak şekilde en üst düzeye çıkarabilirsiniz. İlk önce kayıt yeri seçin, sonra kayıt düğmesine tıklayın.Son olarak pause tılkayın

İndirme sitesi:

http://www.cockos.com/licecap

Alternatif program:

http://www.onyxbits.de/giftedmotion

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz