Android Telefonda Dosyaları Hızlı Bulun

0
2979

En yeni akıllı telefonlar bile artık günümüzde bir bilgisayar kadar güçlüdür. Üzerinde eminim sizlerde çok fazla dosya saklıyorsunuzdur. Çok dosya olmasının dezavantajı daha fazla dosya, onları bulmak akıllı telefonda oldukça uzun sürer. Bu sorunu çözmenin bir yolu akıllı telefonunuzdaki kişiler, uygulamalar, müzik, fotoğraflar, videolar ve diğer dosyaları aramanızı sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması olan Fast Finder gibi bir uygulamayı kullanmalısınız.

Fast Finder, arama uygulamasını kullanmak için çok basittir. Uygulamayı açtığınızda, akıllı telefonunuzda hızlı arama yapabilmeniz için Google arama çubuğuna benzer bir arama çubuğu görüntüler.

Tek yapmanız gereken, sonuçları listelemeye başlamak için aradığınız şeyin adını yazmaya başlamak. Uygulamaları, kişileri, müziği, fotoğrafları, videoları, ayarları ve dosyaları aramanızı sağlar. Daha bir harf yazmakla aradığınız video, resim, kişiler vb. listelemeye başlar.

Uygulamalar ve uzun listede kaydırma bıktınız mı? Binlerce dosyanın içinde belirli bir dosyanın aramaktan bıktınız mı? Bu sorunların basit bir çözüm sunar. Bunun için aradığınız adını veya dosyanın tek harfini girin ve uygulaması sizin için bu dosyaları arayacaktır. Bu binlerce dosya arama yapabilirsiniz.

Ayrıca, bir Google, Google Play, YouTube ve Chrome araması başlatmak için bu uygulama arama çubuğunu da kullanabilirsiniz. Sadece ne aramak istediğinizi yazın ve istediğiniz seçeneğin simgesine tıklayın.

Fast Finder ayarlarında temaları değiştirebilir, arama çubuğunu özelleştirebilir, aranacak öğelerin türlerini tanımlayabilir, arama önerilerini görüntüleyebilir, son dosyaları ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Fast Finder uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.denim.fastfinder

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz