Facebook Videolarını Online İndirin

0
3102

Facebook çok hızlı büyüdü ve bugün tüm sosyal ağ sitelerini geride bıraktı. Video ve fotoğraf paylaşımı, Facebook’un en önemli özelliklerinden biridir. İnsanların Facebook’ta trend olan videoları ve görüntüleri paylaştıkları günler geride kaldı. Artık Facebook’un kendisi de viral şeyler yapıyor. Her iki platformda da tüketilen video içeriği söz konusu olduğunda, Google’ın sahip olduğu YouTube’a da zorlu bir rekabet sağlıyor.

Facebook videolarını indirmek, çok sayıda çözümü olan bir şey değildir ve bunu yapmanın yolları YouTube videolarını indirmek kadar popüler değildir. YouTube’un başlangıcından bu yana, insanlar YouTube videolarını indirmek ve daha sonra görüntüleme amacıyla kaydetmek için farklı yöntemler kullandılar. Facebook videolarını çevrimiçi olarak nasıl indireceğimize dair pek çok içerik okudum, ancak her birinin bazı hataları vardı ve birçok yayın beni birçok alakasız sayfaya götürdü.

downloadvideosfrom.com

Genellikle facebook‘ta sörf çok istediğimiz bir videoyu indirmek için bir çok yol olsa da bu iş en kolay ve hızlı yolu online olarak videoları indirmektir. Aşağıdaki listelediğimiz online video siteleri ile facebook videolarını indirmek için url kopyalayıp indirmeye başlayabilirsiniz. Sitelerde farklı sosyal sitelerin videolarını da indirebilirsiniz.

downvids.net
downloadvideosfrom.com
videograbber.net
savefrom.net
getfbstuff.com
savevideo.me
keepvid.com
filevid.com

Videoları keepvid.com ile indirin:

Siteye girdiğinizde youtube veya başka video izleme sitesinde izlemekte olduğunuz videonun url’sini keepvid.com sitesine yapıştırın ve download butonuna tıklayın aşağıda videonun 3gp,mp4 ve flv başka formatlarda bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Keepvid.com

Alternatif siteler:

http://catchvideo.net

http://www.zamzar.com/url

http://www.kcoolonline.com

http://download.uzeik.net/eng.php

http://downthisvideo.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz