Firefox için En İyi Ücretsiz VPN Eklentileri

0
5821

Normalde Vpn sürekli kullanmam gerektiğinde sisteme kurarım. Bir seneyi aşkındır Windscribe Vpn vazgeçemediğim Vpn oldu. Blog sitem içinde Vpn ile alakalı farklı yazılar bulabilirsiniz. Bu gün çok sevdiğim web tarayıcı Firefoxa Vpn eklenti yükleyip kullanmak istedim. Fakat bir çok güvenilir Vpn hizmeti hep ‘’Bağlantınız güvenli değil’’ uyarısı yazısı ile karşılaştım bu uyarlar ile uğraşmamak ve Firefox normal doğal halinde bırakmak için internet ortamında en iyi firefox vpn eklentileri araştırdım. Bu yazıdaki eklentileri denedim ve üye olmadan kullanabileceğim Browsec VPN çok hoşuma gitti. Ayrıca ’’Bağlantınız güvenli değil’’ uyarısı bu yazı içindeki vpn uyarı vermedi. Şimdi bu vpnlerden kısaca bir şeyler yazmaya ve sizlerde okumaya başlaya bilirsiniz.

VPN kavramı basittir. Sanal ağ üzerinden online olmanızı sağlar. Örneğin, ABD’de bulunan bir VPN kullanıyorsanız, şu anda Güney Afrika’da yaşıyor olsanız bile bir ABD İnternet kullanıcısı olarak algılanacaksınız. Böylece uygulanan politikalar, Güney Afrika yerine ABD’de var olan politikalardır.

Diğer bir deyişle, ABD merkezli bir VPN kullanıyorsanız, Güney Afrika’da engellenen tüm siteler açılabilir. Siteler ABD’de engellenmediği sürece.

VpnXd.com Ucuz VPN

Browsec VPN

Kayıt işlemi gerektirmeyen, Browsec VPN hiç şüphesiz favori VPN eklentiniz olacaktır. BBu VPN’nin ücretsiz sürümü, VPN’yi dört farklı sunucu konumundan kullanmanızı sağlar; ABD, Singapur, İngiltere ve Hollanda. Ücretsiz hesaba bağlı kalırsanız standart bir hız kazanırsınız. Browsec’in premium sürümüne yükselttiğinizde seçebileceğiniz yaklaşık 31 farklı VPN sunucusu vardır. Ancak, VPN’i ayda sadece birkaç kez kullanırsanız, sanırım ücretsiz sürüm ideal olsa gerek.

SetupVPN

SetupVPN kullanmadan önce kayıt yaptırmanız gerekir, ancak daha fazla sunucu konumunuz olacaktır. SetupVPN’in ücretsiz sürümü 24 farklı VPN sunucu konumunu seçmenize izin veriyor. SetupVPN ayrıca bir İP Arama özelliğine de sahiptir. Kullandığınız VPN sunucusunun İP adresini kontrol etmek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Hoxx VPN Proxy

Hoxx VPN Proxy’yi kullanmak için bir hesap oluşturmak da gereklidir. Aynı zamanda ücretsiz sürümü ile ücretli VPN eklenti 26 farklı VPN sunucu konumunu seçmenize izin verir. Hoxx VPN Proxy görünüyor, SetupVPN ile aynı çekirdek ile inşa edilmiştir. Her ikisi de son derece benzer bir arayüze ve aynı zamanda özelliklere sahiptir. İP Arama özelliğini kullanmakta olduğunuz VPN sunucusunun İP adresini de kontrol edebilirsiniz.

Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN , güzel bir arayüze sahip olan Firefox için bir VPN eklentisidir. Eklenti arabirimindeki indirme ve yükleme hızını fark ederek mevcut VPN’in ağ kalitesini zahmetsizce kontrol edebilirsiniz. Bu eklentiyi sevmenizi sağlayan bir şey önce bir hesap oluşturmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Seçebileceğiniz 14 farklı VPN sunucusu yeri vardır. Bunlardan 3’ü ücretlidir. Hotspot Shield VPN ayrıca, reklam engelleyici, zararlı yazılım engelleyici ve izleyici engelleyici de dahil olmak üzere işlevlerini geliştirmek için çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Ne yazık ki, kullandığınız VPN sunucusunun İP adresini kontrol edemediğiniz için İP Arama özelliği yoktur.

Eğer ki güvenli ve uygun fiyatlı VPN programları ile çalışmak istiyorsanız, buradaki yazıda yer alan makaleye göz atmanızı tavsiye ediyorum.

En Ucuz VPN Programları İnceleme

En Ucuz VPN Programları İnceleme yazısı aşağıdaki bağlantıdan da ulaşabilirsiniz.

https://www.vpnxd.com/tr/en-ucuz-vpn-programlari

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz