Defender firefox ile zararlı eklentilerin kurulmasını engeleyin

0
883

Defende fireox eklentisi kötü niyetli eklentileri tarar ve potansiyel tehlikeler için sizi uyarır. Firefox ve chromeye kurmak istediğiniz ekletileri zararlı olanları karşı sizi uyarır. Daha önceden kurmuş olduğunuz zaralı eklentileri tarayıcınızdan kaldırabilirsiniz.

Defender firefox eklentisine buradan tarayıcınıza ekleyebilirsiniz; https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/extension-defender.

Firefox ile saldırılara karşı önlem alın:Defender firefox ile zararlı eklentilerin kurulmasını engeleyin

Firefox web tarayıcınızla anti phishing eklentileri ile phishing saldırılarına karşı kendinize korumak için aşağıda listelediğim eklentileri mutlaka denemelisiniz.

İlk eklenti olan netcraft online dolandırıcılık kullanıcıları korumak için phishing sitelerine karşı bizleri korur.

Trust-my-web internet ortamınıza bakar internet taramanız eklenti yeşil ikaz verdiğinde güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

Safety-kidsafe bilgisayar güvenliği, çocuk güvenliği, şirket etik ve popülerlik için site derecelendirme sağlar. Güvenli bir tarama deneyimi veren sekiz çevrimiçi hizmetten yararlanır.

Protect-access sahte web sitelerine karşı sizleri emniyete alır.

İnterclue bir site bağlantısına tıklamadan önce bağlantının arkasında ne olduğunu bilmek istersiniz değil mi? Size henüz başka bir sekme açmadan önce bilmeniz gereken her şeyi anlatır.

Trafficlight internet tarama deneyimi için güvenli, güçlü ve bizlere müdahaleci olmayan bir katman ekleme işlemi sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here