Flickr Fotoğraflarını Flickrdownloadr ile İndirin

0
2990

Flickrdownloadr deneme aşamasında olup fickr fotoğraflarını ücretsiz indiren bir yazılımdır. Flickrdaki tüm kamu ve özel fotoğraflar tek bir tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İsterseniz, hatta sadece seçilmiş fotoğrafları indirebilirsiniz. Bu, tüm özel ve kamu fotoğrafları bir arada ulaşılabilir bir fotoğraf tarayıcı penceresi sağlar.

İnstagram gibi fotoğraf paylaşım platformlarını görmemize rağmen, Tumblr, Pinterest ve diğerleri son birkaç yılda popülerlik kazanıyor, Flickr hala çok yüksek kaliteli bir platform ve fotoğraflarını görüntülemek ve paylaşmak için birçok fotoğraf meraklısı arasında popüler bir seçim.

Flickr’i fotoğraf yüklemek ve albüm oluşturmak için düzenli olarak kullanırsanız, Flickr’dan doğrudan fotoğraflarını indirmeniz gerektiğinde, bunları başka bir yerde saklamak veya paylaşmak için bir süre gelebilir.

Fotoğrafları daha ilginç hale getirmek için, tüm fotoğraflar için büyük resim ön izleme destekler. Yapmanız gereken tek şey herhangi bir fotoğrafı küçük resminin üzerine fare imleci ile hemen ön izleme sağlayacaktır.

Programın buradan; http://flickrdownloadr.com indirebilirsiniz.

Alternatif indirme yazılımları ise sırasıyla;

flickredit , Bulkr

deneyebilirsiniz.

Flickr Fotoğrafları Bireysel Olarak İndirme:

Bireysel Flickr fotoğrafını indirmek için fotoğraf sayfasına gidin ve ekranın sağ tarafındaki fotoğrafın altındaki aşağı dönük oku bulun. Fotoğraf için mevcut olan boyutları seçebileceğiniz bir menü açılır. Anında indirmek istediğiniz boyutu seçin.

Flickr’deki bir albümün tamamını indirmek için, kullanıcı adlarına tıklayarak Flickr kullanıcının profiline gitmeniz yeterlidir. Ardından, profil menüsünde Albümler sekmesini tıklayın.

İmlecinizi herhangi bir albümün üzerine getirdiğinizde, bir paylaşma ok simgesi görür ve albümün üzerinde bir indirme oku simgesi görünür. Tüm albümü anında indirmek için indirme simgesini (aşağı işaret eden okla gösterilir) tıklayın. Bu fotoğrafların lisansını size hatırlatmak için önce bir uyarı görünecek ve indirme işlemine devam etmek isterseniz, fotoğrafların albümünü bir ZIP dosyasında iner.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz