Fotoğraflarda İstenmeyen Yerleri Android Uygulamaları ile Kaldırın

0
5175

İstenmeyen nesneleri fotoğraflardan kaldırmak için ücretsiz Android uygulamalarını sizler için listeledim. Bu uygulamaları kullanarak artık fotoğraflarınızdan istenmeyen veya gereksiz nesnelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu uygulamaları açıp bir fotoğraf seçebilir ve daha sonra bunu yapmak için nesne kaldırma veya iyileştirme aracını kullanabilirsiniz. Bir nesneyi bu uygulamalardan çıkardığınızda, fotoğrafın üzerindeki alan hiçbir şey olmadığı için doğal görüneceğine emin olabilirsiniz.

Bu uygulamalardan bazıları kırpma, döndürme, renk ayarı ve daha pek çok şey gibi diğer fotoğraf düzenleme araçlarını da sunuyor. Artık fotoğraflardaki sahneleri veya nesneleri kaldırmak için karmaşık resim editörü yazılımı kullanmanıza gerek yok. Bu uygulamalar Android telefonunuzda bunu doğru yapmanıza izin veriyor.

Adobe Photoshop Fix, Android için istenmeyen nesneleri fotoğraflardan kaldırmak için kullanılan uygulamalardan biridir. Basit bir arayüz ile gelir ve kullanımı çok kolaydır. Bu uygulamayı açıp herhangi bir nesneyi kaldırmak istediğiniz bir fotoğraf seçerek yeni bir proje oluşturabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, editör açılır ve en altındaki “Healing” seçeneğini seçmeniz gerekir. Şimdi “Spot Healing” seçeneğini seçin ve kaldırmak için fotoğrafın üzerindeki nesneyi vurgulayın. Fırça boyutunu ve sertliğini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bir kez bittiğinde, tek yapmanız gereken beklemek ve vurgulanan nesneyi fotoğraftan otomatik olarak kaldıracaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.adobephotoshopfix

Snapseed fotoğraflardan gereksiz nesneleri kaldırmanıza yardımcı olabilecek bir başka ücretsiz Android uygulaması. İstediğiniz herhangi bir fotoğraf nesnesini kolayca kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak için, bu uygulamayı açmanız ve fotoğrafı seçmek için “+” düğmesine dokunmanız yeterlidir. Fotoğraf içe aktarıldıktan sonra, altındaki “Tools” sekmesine dokunun ve ardından “Healing” seçeneğini belirleyin. Bundan sonra, devam edin ve kaldırmak istediğiniz fırçayı kullanarak nesneyi vurgulayın. Bunu yaptığınızda, bu uygulama otomatik olarak nesneyi fotoğraftan kaldıracaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed

PixelRetouch ayrıca, istenmeyen sahnelerden veya fotoğraflardan nesnelerden kurtulmanıza izin veren en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Bunun için, uygulamayı açabilir ve ardından ana ekrandaki “Albümler” seçeneğine dokunarak bir fotoğraf seçebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra altındaki “Nesne Kaldırma” aracını seçin ve kaldırmak istediğiniz nesnenin üzerine çizin. Nesneyi vurgulamak için fırça veya kement aracını özel boyutlu olarak kullanabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra “Git” düğmesine basmanız yeterlidir ve bu uygulama bu nesneyi anında fotoğrafı kaldırır.

Şahsen, “Adobe Photoshop Fix” i sevdim çünkü ortaya çıkan arka plan o kadar gerçekçi ki kimse önceden bir nesne olduğu tahmin bile edemez.

Fotoğraflarda ve resimlerde istemediğiniz yerleri kaldırın:

Resimlerde istemediğiniz yerleri kaldıran online web site adresleri blog sitem içinde zaman içerisinde hep verdim. Bazen bu işleri yapan programalar olsa da bu yazılımlar ustalık gerektirmektedir.  Bu işi yani resimlerimizde, fotoğraflarımızda istemediğimiz yerleri kaldırma, silme işlemi yapan siteler çok olsa da bu siteler zamanla işi kayıt olmaya, program ve ücret ödemeye kadar kaydırırlar. Buurada verdiğim site adresleri hem resim ve fotoğraflarda istemediğin yerleri siliyor birde resimlerdekiş arka palnlarıda online olarak kaldırma işlemi yapan ücretli ve ücretisiz sitelerde bulunmaktadır.

Yine de ben sizlere bazı site adresleri geçtiğimiz zamanlarda vermiştim. Sizlere yine bir hatırlatma ile site adreslerini yine vereyim.

Online-image-editor.com fotoğraf ve resimlerdeki silmek istediğiniz yerleri bir çırpıda silebiliyor. Hizmeti ücretsiz. Ayrıca soyal medyadan online resim seçmenizide sağlıyor.

İkinci sitemiz burner.bonanza.com resimlerde istemediğimiz yerleri silmek için kayıt istemektedir. Fakat işini güzel yapmaktadır. Kolayca arka plan resmi kaldırma adına iyi iş çıkartır.

Editphotosforfree.com resim arka plan kaldırma için mükemmel iş yapmaktadır. Ücretisiz bir sitedir.

Arcsketch.com ücretsiz hizmet veren başka online web site adresidir.

Şimdi sıradaki sitemiz clippingmagic.com ücretli hizmet vermektedir. Ayrıca online olarak başka sitelerden resim url yapıştırıp fotoğraflardaki istemediğiniz yerleri silme imkanıda veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz