Fotoğrafların Sahte Olup Olmadığı Öğrenin

0
3084

Sahte fotoğraflar oluşturmak hem de profesyonel seviye için Photoshop çok ideal en iyi programdır. Photoshop aracılığıyla fotoğraflara analiz, piksel, açıların ayrıntıları, ışık ve renk ya da çok benzer bir çok hile (aldatma) yaparak çok farklı varyas hileler kullanabilirsiniz.

Sahte fotoğraf yapmak için Photoshopda monta edilen Fourmatch uygulaması kullanılmaktadır. Ücretli bir uygulamadır.

Fotoğrafların Sahte Olup Olmadığı Öğrenme  Yöntemleri

Truepic sitesi vasıtası fotoğrafları yükleyerek online sahte (montaj) olup olmadığını altı adımda yüklediğiniz fotoğrafı sahte fotoğraflar tanımak için, renkli noktaları görebilir ve otomatik olarak yapar. Bu işlemi çok kısa sürede gerçekleştirir. İzitru jpeg resimleri analizeder. Tarama sonunda resmin tüm gerekli bilgilerini fotoğrafın altına iliştirir.

Tabi ki bu iş için İPhone de araya girer sahte fotoğraf tanımak için ücretsiz izitru uygulaması ile tüm bu işlem daha da kolaylaşır.

Sahte fotoğrafların montaj ağının gelişmesi ile özellikle sosyal ağlarda yaygın kullanımı ve birde ticaret alanında sık sık kullanılmasına yol açmıştır. İnsanların eğilimlerin sahte olup olmadığını hem parasal açıdan ürünlerin kontrolü noktasına iyi bir araç görevi izitru yararlanılması gereken çevrim içi web sitesidir.

İmageerrorlevelanalysis sitesi de fotoğraf gerçekçiliği hakkında bir ip ucu ama farklı mantıkta veren başka bir site.

Profesyonel fotoğrafçılık öğrenin

Artık günümüzde fotoğraf çekme tamamen günlük hayatımızın bir parçası oldu. Buna en büyük etken teknolojinin ilerlemesi ile akıllı telefonların dsl ve dslr fotoğraf makinelerine yakın kaliteli görüntüler ortaya çıkarması gibi bir çok sebebler sıralayabilirz. Birde herkes profesyonel olsun olmasın çoğunlukla fotoğrafçılık alanına çok ilgi duymaya yakınlaşmıştır.

Sizlerde canon marka fotoğraf makinesi kullanıyorsanız fotoğraf çekmeyi online test etmek için canonoutsideofauto simülatör görevi yaparak fotoğrafçılık temel bilgisini bir nebze olsun öğrenebilirsiniz.

Diyafram, deklanşör hızı, iso değeri bu parametreler, diğer şeyler arasında, bir fotoğrafın pozlamaya oldukça etkiler. İşte yukarda saydığım sebeplere ne gibi değişiklikler değerleri ve amacı ile ilgili nasıl başlaması gerektiği artık ücretsiz online öğrenebilirsiniz. Kamera üreticisi canon interaktif öğretici kullanıcıların sanal bir dslr resim yapmak için baya bu siteyi itici güç olarak bizleri profesyonel çizgiye canonoutsideofauto sitesi ile getirmek istiyor.
Özellikle dslr fotoğrafları test etmek için site çok iyi iş çıkartıyor. Dslr makine almadan önce bize kılavuzluk yapıyor.

Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.canonoutsideofauto.ca/play

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz