Site icon internetkafa.com

Fotoğraftaki Yazıları Çevrimiçi Silen En İyi Siteler

Dijital fotoğraflarda veya fotoğraflara gömülü yazı, filigran bırakılan tarih damga resimleriniz mutlaka vardır. Photoshop’un bunları kaldırmak için müthiş özellikleri var, ancak Photoshop’u bir an unutalım. Daha doğrusu herkes Photoshop aşinası olamaz. Kendim de şahsen artık zamandır Photoshop kullanmıyorum. Tam olarak bu programı asla kullanıcısı olam İşi ticaret döktüler. Bir zaman bizlere yine de işimizi görecek şekilde hizmet verdiler. Artık zamanla İnternet’te her şey kendini bedava kullandıran program ve uygulamalar ücret kısmına kaçınılmaz yada sistemin getirisi ile bu yöne kaymaya başladılar. Artık bedava hiç bir şey yok. Bedava yaşamıyoruz…

İşte bu yazımda fotoğraflardaki yazıları kaldıran en ve kolay yolu suna sitelerin bir listesini oluşturdum. Bu sitelerin başka başka güzel Marifetleri de bulmaktadır. Siteleri kurcalaya kurcalaya öğrenebilirsiniz.

Zaten Google iyi bir yazı araştırması yapsan üç indeksten sonrası istediğimiz sonuçları vermiyor. İlk iç indekste işimize görecek sitler çıkıyor. Ha yine iyi siteler çıkar ama zaman zaman aramak isteğimiz şey için sorgulamaları ara ara yaparsak çıkacaktır. Nadir de olsa bir site çıkar bazen de çıkmaya bilir. Anca sıkışınca fotoğraf düzenlemede bir sorun olursa yapamadığım yerleri İnternet’ten video izleyerek yapmaya çalışıyorum. Artık neyse ki fotoğrafları Photoshop yakın düzenleme yapan çevrimiçi siteler var. Ama zamanla bunlarda bir elin parmaklarını geçmeyecek şekilde yardımcı olmaya başladılar. Üyelik istiyorlar, sosyal medya hesabı ile resimlerde düzenleme, yazı silme, arka plan kaldırmaya izin veriyor. Zaten bu siteler artık çevrimiçi site özelliğinden daha ziyade telefon uygulamalarına ücretli sürümlere dönmeye başladılar.

Fotoğraftaki Yazıları Çevrimiçi Silin En İyi Siteler

https://pixomatic.us/editor

https://theinpaint.com/editor/1682377203/yVI00-IkV

https://photoscissors.com

Exit mobile version