Site icon internetkafa.com

GetMyOS.com ile Windows İşletim Sistemlerini İndirin

İnternet’te Windows işletim sistemlerini Microsoft Sitesi dışında bir çok sitede indirebilirsiniz. İnternet’te Windows işletim sisteminin İSO disk kalıbını Microsoft sitesinin dışında genelde hangi web sitelerinden indiriyorsunuz? Aslında daima güvenli İnternet sitelerinden ve lisansı ürünler almak işin en doğru yoludur.

Windows dünyada en çok kullanılan ve en yaygın işletim sistemidir. Windwos’u bilgisayarınıza kurma işlemi oldukça kolaydır. Windows işletim sistemini Microsoft’un sitesinden indirme biraz karışık olabilir. Bir çok bilgisayar kullanıcısı Windows’u Microsoft’un lisans bilgilerini doğrulama işlemi yerine GetMyOS.com gibi resmi olmayan siteden Windows işletim sistemlerini indiriyorlar.

GetMyOS.com sitesi en eski sürümden başlayıp burada da en yeni sürüm kadar çok güzel arşivi bulunmaktadır. Bütün Windows işletim sitemlerini Google Drive hesabınıza erişim izini verdikten sonra zip dosyası olarak indirebiliyorsunuz.

 

Getmyos ile Windows 10, 8.1,8 ve 7 çok kolay indirebilirsiniz. İndirme işlemi, sırasında reklam karmaşık web sayfaları ile karşılamazsınız. Bulut üzerinden indirme işlemi gerçekleştiği için indirmede kesinlikle kesinti yaşamazsınız.

Getmyos.com’ta işletim sistemlerinin nasıl kurulacağını dair ekran görüntüleri bulunmaktadır. Getmyos sitesinde Windows işletim sistemleri yanı sıra Linux Mint, Ubuntu, Chromium OS gibi birçok sistemleri indirebilirsiniz.

Microsoft’un sitesinden artık bir çok sürümünü indirmeyi kaldırdı. Getmyos.com sitesi Windows işletim sistemlerini indirmek için çok iyi ve güvenilir bir alternatif sitesidir.

Getmyos.com sitesinin ana sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.getmyos.com

Exit mobile version