Gfycat.com ile müthiş gif’ler yapın

Gif görüntüleri boyutunu azaltmak istiyorsanız gfycat gif resimlerin boyutunu azaltmak için yardımcı olacak ücretsiz bir web servisidir. Bu html5 video daha küçük gif boyutunu azaltacaktır. Dosya boyutunda sınırı yok.

Gfycat.com ile gif resimlerin boyutlarını azaltın

Boyutunu azaltmak yapmak için sadece bazı işlemlerden sonra azaltılmış gif görüntüleri alacak gfycat içine gif resim yükleyebilir. Bu görüntüler duraklama olabilir, bunu yavaşlatmak hızlandırmak, çerçeve adım kare, ya da tersinden oynar. Azaltılmış görüntüler için embed kodunu sağlamak gfycat sonra web sitenize içine görüntüleri gömebilirsiniz.
Gfycat gif resimler halinde youtube videoları dönüştürmek için yardımcı olur. Bu youtube, vimeo ve liveleak içeren en iyi video barındırma siteleri destekler.

http://gfycat.com

Videoları kolay gif yapın:

Gıf; grafik değişim biçimi bir görüntü anlamına gelir. Görüntüler kare bir animasyon iletmek için sık sık yükleme ile ilgili bir video gibi dosya yapmak için derlenmektedir.Son senelerde birçok popüler video gıfe dönüştürülür ve farklı amaçlar için kullanılmaktadır.Video dosyasını kullanarak hareketli resimler yapmak için bloggıf sitesi bu iş için büyük bir web sitesidir.

Site adresi:

http://en.bloggif.com/video

Yüklediğiniz görüntüler sadece bir saat için site sunucusunda kalır, bu nedenle daha sonra erişmek için bu kaydetmeniz gerekir. Alternatif olarak, html tıklayın ve url’yi kopyalayın.Bu bağlantı yeniden erişmek için kesin bir yer site tarfından verilir.Html kodu ile resime ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir