Gırdac Pdf Creator Windows için Sanal Pdf Yazıcısı

0
367

Gırdac Pdf Creator, Windows bilgisayarlar için ücretsiz sanal bir PDF yazıcısıdır. Bu sanal PDF yazıcısını bilgisayarınıza kurduktan sonra, bu belgeyi yazdırmaya izin veren bir uygulamada açarak bilgisayarınızdaki herhangi bir belgeden PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Örneğin, bir JPEG görüntüsünden PDF dosyası oluşturmak isterseniz, IrfanView resim görüntüleyicisinde açabilir ve yazdırmayı seçebilirsiniz. Gırdac yazıcısını hedef olarak seçtiğinizde, JPEG görüntüsünü bilgisayarınıza bir PDF dosyası olarak kaydeder.

Temel olarak, bilgisayarınızdaki her türlü belge için aynı şeyi yapabilirsiniz. Gırdac pdf creator 300’den fazla Windows uygulamasından PDF dosyalarının oluşturulmasını destekliyor. Yazılım, herhangi bir belgeyi PDF belgelerine dönüştürmek için açık kaynak GhostScript’i kullanmaktadır. Aynı GhostScript, Nova PDF ve Cute PDF gibi birçok benzer sanal PDF yazıcı tarafından kullanılır. Fark, Gırdac yazılımının çok basit bir arayüz kullanmasıdır.

Gırdac Pdf Creator

Gırdac sanal PDF yazıcısı, yeni PDF belgeleri oluşturmak için de kullanılabilir. Süreç temelde aynıdır, ancak Microsoft Word, OpenOffice Writer veya GIMP gibi bir belge düzenleyicisine ihtiyacınız olacaktır. Ardından, belgeyi beğendiğiniz gibi oluşturmaya ve varolan bir belgeyi PDF dosyasına dönüştürmek için kullandığınız adımları takip etmeye devam edebilirsiniz. Gırdac Pdf Creator sizin için PDF belgesini oluşturduktan sonra, yeni PDF belgesinin oluşturulmasıyla ilgili bilgileri içeren bir rapor görüntüler.

GIRDAC PDF Creator’ü http://www.girdac.com/Products/PDF-Converters/Free-PDF-Creator/Info/Features.htm  adresinden indirebilirsiniz.

Pdf de çok işlemleri doğrudan yapın:

İlovepdf.com vasıtası ile pdf dosyaları tek elden doğrudan çevrimiçi hizmetler veren çok nadir sitelerden biridir.

İlovepdf tarafından sunulan çeşitli hizmetler aşağıdadır.

Pdf formatında word ve excel belgeleri dönüştürme.
Pdf formatında içine powerpoint sunumları dönüştürme.
Pdf belgesinden tek tek sayfalar oluşturma.
Pdf formatında bir görüntü dönüştürme.
Bir pdf dosyasını sıkıştırma.
Pdf dosyaları ortak işleme.

Listelenen tüm işlemler gerçekleştirmek için özellikle kolay ve bize bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemeye gerek kalmadan kısa sürede sonuçları sağlayacaktır. İlovepdf ayrıca indirmeden önce her zaman kullanılabilir yararlı bir önizleme aşamaları sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here