Gizlilik Politikası

İnternetKafa.com’u ziyaret ettiğiniz ve kullandığınız için teşekkür ederiz. İnternetteki gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. İnternetKafa.com’da, internet deneyiminizi tatmin edici ve güvenli hale getirmek istiyoruz.

Aşağıdaki gizlilik bildirimi, İnternetKafa.com için gizlilik politikası uygulamalarını açıklar.

Bu web sitesi İnternetten,  Bilgisayar, Telefon, Windows sistemine dair anlık ve güncel bilgi akışını kişilerle paylaşmak amacıyla kurulmuştur. Bu siteden elde ettiğiniz bilgilerle elde edeceğiniz başarısızlıktan site sahibi sorumlu değildir. Sitede paylaşılan linkler herkese açık ve legal linklerdir. Bazı linklerden site sahibi kazanç elde etme hakkını gizli tutabilir.

Kişisel bilgilerin toplanması

Sizin adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi veya diğer iletişim bilgilerinizi içeren ve sizin izniniz olmadan kişisel kimlik bilgileri toplamaz.

“İletişim” formunu kullanarak bizimle iletişime geçtiğinizde, e-posta mesajlarınız üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Herhangi bir cevap sadece bizimle iletişime geçmek için kullandığınız e-posta adresine gönderilir.

Yorum bıraktığınızda, gerçek adınızı, e-posta adresinizi ve web sitesi adresinizi kullanarak yorumlarınızla ilişkilendirebilirsiniz. Bu bilgileri üçüncü taraflarla satmıyor veya paylaşmıyoruz. İP adreslerini yorumlarla ilişkilendirmiyor veya saklamıyoruz.

Sadece statik bağlantılarla İnternetKafa.com için birçok sosyal ağ kullanıyoruz. Bu bağlantıları tıkladığınızda, kendi gizlilik politikalarına sahip üçüncü taraf sosyal ağ sitelerine yönlendirilirsiniz. Bu sosyal ağ sitelerinde herhangi bir kullanıcı etkinliği veya etkileşimi kaydetmiyoruz.

Üçüncü taraf içeriği

Bu web sitesinde yer alan makaleler, videolar, resimler ve pdf dosyaları gibi üçüncü taraf web sitelerinde barındırılan içeriği içerebilir. İçeriği İnternetKafa.com’a gömülü olan bu web siteleri, sizin hakkınızda veri toplayabilir, izleme çerezlerini kullanabilir ve katıştırılmış içeriğinizle etkileşiminizi izleyebilir. Bu, web sitelerini ziyaret etmiş olmanızla tamamen aynıdır.

Verileriniz üzerinde sahip olduğunuz haklar

Yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez. Verileri size e-posta adresinizle bağlayabilmemiz gerektiğini unutmayın.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler yüzde yüz özgün olup site sahibi tarafından araştırılıp yazılmıştır. Sitedeki hiç bir içerik başka sitelerden kopyalanmamıştır. Sitedeki bilgiler izinsiz ve site sahibinin bilgisi olmadan dağıtılmaz, başka yerlerde kullanılamaz.

Web sitesi içeriğindeki bazı programlar, yöntemler ve araçlar sadece paylaşım ve bilgi amaçlıdır. Hiç bir illegal içerik bu web sitesinde barındırılamaz. Bu sitedeki içerikler ve yazılımlar paylaşım sitelerinde paylaşılan içeriklerden alıntı yapılabilir.

Rızanız

Bu siteyi kullanarak gizlilik politikamıza izin vermiş oluyorsunuz. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayın. Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlarız. Böylece, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi durumlarda açıkladığımızı her zaman biliyor olacaksınız. Bu web sitesinde değişikliklerin yayınlanmasını takiben bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, söz konusu değişiklikler için sizin onayınız olarak kabul edilecektir.

Telif hakkı (kişi hakkı) sahip olduğunuzu belirttiğiniz bir dosyayı iletmeniz durumunda ilgili yazı yedi gün içinde siteden kaldırılacaktır.

(Bu gizlilik politikası sayfası  en son 04 Ağustos 2018 tarihinde değiştirilmiştir)