Gmail’de E-Postalarınızın Okunup Okunmadığını Öğrenin

featured

Önemli bir e-posta gönderdiğinizde veya e-posta gönderdiğinizde, gönderdiğiniz kişinin e-postanızı okuyup okumadığınızı eminim kesinlikle bilmek istersiniz. Çünkü e-posta gönderdiğiniz kişinin size cevap vermeyeceğinizden şüphe duyuyorsanız, e-postalarınızın açıldığını, okunduğunu sağlayan Gmail için Chrome uzantıları bulunmaktadır.

WhatsApp’ta gönderdiğiniz mesajının görünüp görünmediğini sağlayan iyi bir bakış açısı sunar. E-posta servisleri maillerin görünüp görünmediği bilme konusunda hala kararsızlık sunmaktadırlar. Gmail’de gönderdiğiniz e-postanızın okunup okunmadığını bir yöntem olsa da bu biraz ve karışık bir yöntemdir. Şöyle ki; Gmail’de e-postalarınızın okunup okunmadığını normal Gmail e-posta adresiyle değil ücretli bir hizmet olan GSuite hesap oluştursanız da aslında bu tam olarak e-postalarının okundu olarak anlayabilmek oldukça net bir durum sunmamaktadır. Gmail’de e-postalarınızın okundu olarak bilmek için ne yazık ki Chrome uzantısı kullanmamız gerekmektedir.

Gmail E-Postalarının Okunup Okunmadığını Öğrenmek İçin Chrome Uzantısı Kullanma

İsopened sitesine gidelim.

Ardından E-postalarımı ücretsiz izlemeye başla kısmına tıklayın.

Gmail hesabımızda oturum açalım.

IsOpened  uzantısını yükleyelim.

Activate Tracking düğmesine tıklayın.

Artık gönderdiğiniz e-postalar aynı WhatsApp olduğu gibi okunduğuna dair bir sinyal almaya başlayacaksınız. E-postalaranızın okundu onaylayan çok iyi bir uzantıdır. Genelde IsOpened eklentisi genelde çok iyi çalışmaktadır. Tek sorun alıcının e-posta istemcisi görüntüleri engelliyorsa okundu onay mesajı alamayabilirsiniz.

E-Postalarının Okunup Okunmadığını Öğrenmek İçin Alternatif Chrome Uzantıları

Banana Tag Outlook için kullanabilirsiniz.

Free Email Tracker by cloudHQ 

MailTag

Gmelius

MailTrack

PixelBlock uzantısı ile gönderdiğiniz e-postalarınızın okundu uyarısı almak istemiyorsanız kullanabilirsiniz. E-posta izleme işlevi engeller. Ayrıca izleme kaynağını da göstermektedir.

Daima olumlu geri dönüş e-postaları almanız dileğiyle.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir