Hashtag’larla İnstagram’daki Videolar ile Resimlerini Bulun ve İndirin

0
363

Aylık sekizyüz milyon milyondan fazla aktif kullanıcıyla instagram, en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Her gün instagram üzerinde binlerce fotoğraf ve video yayınlanıyor. İnstagram, yazıya kelimelerin ve küçük ifadelerin etiketlenmesine olanak tanıyan bu hashtag özelliğine sahiptir.

Tüm sosyal medyada, instagram’daki hashtag’ler en güçlü olanlardır. Her hashtag’in instagram hangi kullanıcının izleyebileceği instagram üzerinde kendi sayfası vardır. İnstagram’da fotoğraf ve video bulmak için bu hashtag’leri kullanabilirsiniz. Kişilerin bu hashtag ile yüklediği tüm fotoğraf ve videoları görmek için bir hashtag araması yapabilirsiniz.

İnstagram, içeriği bulmak için kullanabileceğiniz bir arama özelliğine sahiptir. Ancak bu arama özelliği videoları bulmak için tasarlanmamıştır. İnstagram araması, insanlar, etiketler ve yer de dahil olmak üzere karışık popüler sonuçlar verir. Belirli içeriği bulmak için herhangi bir filtresine sahip değildir. İnstagram fotoğraf veya video indirmek için herhangi bir özellik sunmuyor.

Hashtag İnstagram Video

İnstagram videolarını bulmanın en kolay yolu videotagz.com kullanıyor. İnstagram videolarını hashtag’lerle arayabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir. Burada instagram videolarını bulmak için herhangi bir hashtag’i arayabilirsiniz.

Hashtags tarafından Instagram videolarını bulmak VideoTagz ile gerçekten çok kolay. Sadece videoları bulmak istediğiniz hashtag’i girin ve aramak için enter’a basın. Bu, bu etiket altında yüklenen instagram videolarının bir listesini getirecektir. Bu videonun altındaki tüm videoları görmek için listede gezinebilirsiniz.

Tek bir hashtag’i yalnızca burada arayabilirsiniz. Birden çok hashtag’i aramaya çalışırsanız, bu hashtagları birleştirir ve size birleştirilmiş hashtag’in sonuçlarını gösterir. Örneğin, arama kutusuna “sevgi” ve “mutluluk” girdiğimi varsayalım. Onları bir araya getirecek ve bana “sevgimutluluk” için sonuçlar verecektir. Bu durumda, hiç kimse böyle iki şekilde bir araya getirilmediğinden video sonuçları olmayacaktır.

Hashtag kullanarak bir video bulduktan sonra, videoyu buradan izleyebilirsiniz. Videonun küçük resmine tıkladığınızda, bunu yeni bir sekmede açar. Yeni sekmede, bu videoyu oynayabileceğiniz bir Html tabanlı video oynatıcı var. Video oynatıcının hemen altında bir indirme düğmesi var. İndirme düğmesi ile bu videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu sayfa aynı zamanda o videonun infographic bilgisini de gösterir. Burada, videonun instagram’da ne zaman yayınlandığını ve videonun şimdiye kadar gönderdiği yorumlar ile birlikte yayınlandığını görebilirsiniz. Sayfanın en üstünde, bu videoyu gönderen kullanıcı adını gösterir.

Video indirme sayfasının alt kısmında, orada üç bağlantı belirtilmiştir. Buradan en çok görüntülenen ve en son görüntülenen instagram video hashtag’larının listesini açabilirsiniz. Bu listelerde, söz konusu etiket altında yüklenen tüm videoları görüntülemek için bir hashtag’ı tıklayabilirsiniz.

İnstagram takipçileri listesi unfollowgram görün.

Unfollowgram.com öğretici web sitesi bir web tarayıcısında instagram.com instagram takipçileri ve kişilerin listesini görmek için ideal sitedir.

Unfollowgram kullanıcı adı ve takipçilerinin profil görüntüsünü görmenizi sağlar. Bunun dışında, o da size herhangi bir kullanıcı unfollow seçeneği sunar. Yani bu takipçileri ve instagram hesabı kişilere ilişkin önemli istatistikleri üretmek için iyi bir web uygulaması.

Özellikle kişi ve takipçileri kontrol etmek için instagram mobil uygulaması kullanma zorunda değilsiniz.

Alternatif olarak unfollowers.com deneyebilirsiniz.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından www.internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu www.internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde www.internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bol bol takipçiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here