Icecream PDF Editor ile Pdf Belgeleri Oluşturun

0
2561

Icecream PDF Editor PDF dosyaları için gelişmiş bir doküman editörüdür. Yeni PDF belgeleri oluşturmak yanı sıra bazı diğer yazılım tarafından oluşturulan PDF dosyalarını düzenlemek için kullanabilirsiniz. Pahalı Adobe Acrobat PDF editörü yazılımı aksine, Icecream PDF Editor sistem kaynakların tümünü kullanmaz, çok küçük boyutlu, ücretsiz kullanımına açık ve kullanımı oldukça kolaydır. Windows 7, Windows 8.x ve Windows 10 üzerinde çalışır ve çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip değildir.

Icecream PDF Editor aynı anda birden fazla PDF belgelerinin açılmasını ve düzenleme kolaylaştıran bir sekmeli kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tasarımı sol tarafında ve sayfa önizleme yerleştirilen tüm düzenleme araçları sağ tarafta görüntülenen LibreOffice çok benzerdir. Sayfalar zoomlanabilir ya da dışarı kolayca düzenleme konusunda size yardımcıdır. Araçları düzenleme ve annotate iki kategoride görüntülenir.

Icecream PDF Editor Pdf Belge

Yeni bir belge oluşturabilir veya varolan PDF belgeleri açabilirsiniz. Düzenleme araçları zengin kümesi kullanarak, belgedeki metin, resim geometrik şekiller, oklar ekleyebilirsiniz. Annotating araçları bölümünden ayrıca, metin, geometrik şekiller, oklar, yapışkan notlar eklemek çeşitli nesneleri çizili metin, değişiklik metin biçimlendirme vurgulamak, pulları ve daha ekleyebilirsiniz. Düzenleme ve annotate araçları arasındaki fark ikincisi zaten diğer PDF yazılımı tarafından oluşturulan PDF belgeleri için daha uygun olmasıdır.

Icecream PDF Editor PDF dısyası düzenleyebilir, oluştuarabilir, yetkisiz erişimi önlemek için şifre korumalı yapabilirsiniz. Dosya izinlerini ayarlamak ve PDF dokümanı açmak için veya PDF belgesini düzenlemek için bir şifre ayarlayabilirsiniz.

Icecream PDF Editor mükemmel PDF editörü ve mümkün olan bütün yollarla PDF belgeleri işlemek için izin verir. Ayrıca yeni PDF belgelerinin oluşturulması için düzenleme araçları tam bir set ile birlikte gelir.

Bu yazılım görüntüleme ve düzenleme PDF dosyaları için ise ücretsiz bir yazılımdır. Bu şimdiye kadar Icecream Apps tarafından en gelişmiş yazılımdır.

Icecream PDF Editor aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://icecreamapps.com/PDF-Editor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here