Dinsta ile İnstagram resimlerinizi online indirin

0
685

İnstagram akıllı telefon ve tablet kullanıcıları cihazlar için fotoğrafları paylaşmak adına en çok kullanılan uygulamalardan biridir.

İnstagram fotoğrafları indirmek için, kendi arşivinde tüm resimlerin indirilmesi izin vermez. Fakat recollect sitesinden online program ihtiyaç duymadan bütün resimlerinizi tek seferde sıkıştırılmış (rar-zip) formatında indirebilirsiniz.

Siteye ”Connect with instagram” instagram hesabınıza giriş yapın ve karşınıza gelen “Download as zip” butonuna tıklayıp hiç bir işletim sistemi yada cihaz farketmek sizin bütün fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Dinsta ile İnstagram

Yukarıdaki site hizmet vermediği için yazıya bu siteleri ekledim.

http://www.dinsta.com

https://downloadgram.com

http://instagramresimindirme.net

http://instagram.papik.net

http://instagramresimindir.xyz/#url

http://www.downloadvideosfrom.com/tr/InstagramPhotos.php

https://instasave.xyz

http://zasasa.com/en/download_instagram_videos_or_photos.php

http://downloadergram.com

https://vibbi.com/instaport

http://grabinsta.com

https://www.instadownloader.net

İnstagram fotoğraflarını 4k stogram ile indirin

4k stogram instagramdaki resimleri üye girişi olmadan indirmenize yarar. Kendinizin,arkadaşınızın veya başka kullanıcı adlarını yazıp bir çok instagram resimlerini bilgisayarına indirebilirsiniz. 4k stogram bir çoklu-platform uygulamada windows, linux veya mac os x kullanılabilir. Hemen ilişkili olan hesap görüntüleri gösterilir.

Hesaptaki tüm görüntüleri ancak en son on fotoğraf gösterilir. View more photos sekmesine tıklayarak eski resimlerede ulaşabilirsiniz. Sadece arama kutusuna adlarını yazarak, birden fazla kullanıcı ekleyebilirsiniz. 4k stogram farklı kullanıcılar tarafından organize arayüzü fotoğraflarını, biriktirir.

Hadi bu programı buradan indirin; http://www.4kdownload.com/download

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here